Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Lista ostatnich wpisów z forum na pasku bocznym bloga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dodałem kolejną funkcję - na blogu, na pasku bocznym, na samym dole jest lista kilku ostatnich wątków/postów, jakie pojawiły się na forum.
póki co ta funkcja nie działa - kieruje na http://forum.danecki.net/showthread.php?tid=XXX
oraz nie wyświetlają się wszystkie świeże posty

a tak z innej beczki czy jest możliwe odgórne ustawienie domyślnego sortowania w/g tytułu wątku (dział zasięg)

no i ten niezwijalny shoutbox...
1. Linki do forum z bloga - poprawione.
2. Lista byłą "ostatnich wątków" - zmieniłem na "ostatnie posty" - zobaczymy, czy to będzie miało większy sens.
3. Twórca Shoutboxa nie przewidział takiej sytuacji - na pewno nie zapisuje się ustawienie zwinięty/rozwinięty dla każdego użytkownika.
4. Ustawiłem sortowanie po temacie w dziale Zasięg - na próbę. Zastanawiam się, czy to ma sens, ale jak widać chyba się da.
Sortowanie poprawione, dodałem zajawkę zasad - do każdego działu można coś takiego zrobić w razie czego.

No i doszedł niebieski # - cytowanie zaznaczonego fragmentu postu. Nie wiedziałem, że to możliwe.
jakubd napisał(a):doszedł niebieski # - cytowanie zaznaczonego fragmentu postu

cytowanie selektywne jak widać działa, dział zasięg też ma nowy wygląd, wątku z zasadami nie zamykam, bo może jeszcze się pojawią jakieś nowe pomysły
Można też chyba wywalić ten zielony # - w zasadzie robią to samo.
Na dziś chyba wystarczy modzenia przy forum Smile niech teraz podziała troszkę Smile
Przekierowanie