Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3272 - jak to ubezprzewodowić? :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam sticka Huawei E3272. Chciałbym internet z niego jak najtańszym kosztem udostępnić przez WiFi. Jaki router najlepiej do niego dokupić żeby sprawiał najmniej problemów?
Znalazłem coś takiego - http://olx.pl/oferta/router-tp-link-tp-m...cd0045bcb1 Warto wziąć ten router za tą cenę czy może jest coś lepszego?
(13-06-2015 14:10)nemo333 napisał(a): [ -> ]Mam sticka Huawei E3272. Chciałbym internet z niego jak najtańszym kosztem udostępnić przez WiFi. Jaki router najlepiej do niego dokupić żeby sprawiał najmniej problemów?
Znalazłem coś takiego - http://olx.pl/oferta/router-tp-link-tp-m...cd0045bcb1 Warto wziąć ten router za tą cenę czy może jest coś lepszego?

"po kosztach" => Dovado Tiny z "aukcji" za 99 zł... zaskakująco dobra oferta, jestem "testerem" takowego budżetowego zestawu;


*swoją drogą zbieram się do skrobnięcia większego postu z info odnośnie "tanich" Dovado Smile
Mnie interesuje, skąd one się biorą - ja mam dostęp oficjalny do dystrybutora, ale to kompletnie inna skala cenowa.
może to refurb?
Na to wygląda. Ale mamy osobny wątek i tam to napisałem.
Raczej wymiana przy odnowieniu umowy. A koleś ma dojście do magazynów lub szczęście w aukcjach w ciemno Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
99 zł? Na Ceneo widzę 200 zł drożej, inne oferty na Allegro co najmniej stówkę. Nie, wcale to nie jest podejrzane że ktoś nagle wyskakuje z taką niską ceną na jednej aukcji Big Grin
Może jestem zwyczajnie zbyt podejrzliwy no ale nie lubię "zamrażać" w ten sposób pieniędzy, wszystkim trafią się dobre a mi akurat ten wadliwy i potem odsyłaj, czekaj na kolejną przesyłkę, itp. I w dodatku jeszcze nie tylko ja składam się na ten router więc będę wysłuchiwał "znów jakieś dziadostwo kupujesz i bawisz się jak dobrze działało" Big Grin

Tamten TPLink wnioskuję że był w dobrej cenie i to dobry sprzęt skoro już zdążył się sprzedać? Big Grin Żałuję w sumie że po niego nie pojechałem od razu zamiast się zastanawiać i szukać kolejnych opinii mimo że same pozytywy widziałem ale co zrobić Wink
Nie rozumiem za bardzo, jeśli nie masz routera, to co dobrze działało?

Wolałbym dovado tiny, tym bardziej, nie rozumiem Twojego porównania. Używany z OLX vs używany z allegro. Jaka jest różnica?
Mam router, ZTE MF60.
Tyle że udało mi się wyrwać tego sticka Huawei bardzo okazyjnie (bo dałem za niego 10 zł) i kusi mnie bardzo używać LTE, już zdążył mnie przyzwyczaić do lepszej szybkości i dlatego chcę do niego dokupić router. Chwilowo na router przerobiłem netbooka który i tak leżał u mnie bezczynnie ale udostępnianie przez Windows 7 i VirtualRouter ma swoje wady (chociażby tylko WPA2 AES a niektóre moje urządzenia działają tylko na TKIP).

Tego z OLX mogłem podjechać i sprawdzić na miejscu czy wszystko ok, w razie czego nie wziąć albo potem łatwo oddać jakby miał jakąś wadę. Do załatwienia w kilka minut. No ale za długo się zastanawiałem, teraz już trudno. Na ten moment i tak wyszło że nie mam kasy na takie zabawy więc chwilowo zostanie to co jest a do tematu wrócę później.
Przekierowanie