Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Galaxy Tab S (10.5, LTE) - nie działa Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Przeszukałem całe forum ale nie znalazłem nie na temat tabletu Galaxy Tab S (10.5, LTE).
Mam problem z AERO2, ustawiałem APN na darmowy, aktywowałem, roaming-ix, dane w sieci komórkowej-fix, tryp sieci -WCDMA, operator automatyczny i wykrywa "siec jest aktualnie nie dostępna. spróbuj ponownie później"

a tak na marginesie - karta działa na takich ustawianiach na samsungu galaxy MINI

nie wiem co mam jeszcze zrobić- czy może mi ktoś pomóc

Z góry dziękuję
A czy tablet w ogóle widzi zasięg sieci (pojawił się wskaźnik zasięgu na pasku)? Może ma tak słaby układ antenowe, że sobie nie daje rady w miejscu, gdzie mini sobie daje radę? Stara zasada - wyjdź na świeże powietrze.
zasięg jest 4/5 kresek, a na powietrzu jest tak samo.
A wyświetla nazwę sieci czy alarmowe?
wyświetla siec aero2
No to sprawa jasna - jest błąd w konfiguracji. Sprawdź jeszcze raz, lub przywróć ustawienia fabryczne i ustaw ponownie wszystkie te opcje.
Źle wpisany profil, APN, nie zaznaczony jako aktywny, brak zgody na roaming danych i transmisję itd.
Przekierowanie