Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Jak ustawić modem żeby sam wznawiał zerwane połączenie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w pytaniu. Gdy wkładam modem pod USB to łapie zasięg i sam się łączy. Ale o 60 min. trzeba wejść w PLAY ONLINE i nacisnąć połącz łączy znowu ręcznie. Jak go ustawić by się łączył automatycznie. Modem mam podłączony pod komputer.
Mam mobile partner
i mam Windows 7.
http://jdtech.pl/2011/08/aero2-%E2%80%93...aczen.html tutaj jest opisane ja ustawić na Windows xp ale nie ma jak ustawić na Windows 7.
Już wiem znalazłem na blogu rozwiązanie do windows 7 Smile
ttlko mam kolejny problem: na blogu jest napisane żeby kliknąć w panelu sterowania "Telefon i modem" więc ja naciskam i wyskakuje mi to okno " http://wstaw.org/w/1539/ " a powinno wyskoczyć to " http://jdtech.pl/wp-content/uploads/2011/08/051.jpg " co zrobić żeby to drugie wyskakiwąło?
Artykuł http://jdtech.pl/2011/08/aero2-%E2%80%93...aczen.html składa się... z dwóch stron Smile Tak wiem, przycisk jest mało widoczny.

W kwestii Telefonu i modemu - tak, pierwsze uruchomienie panelu Telefon i modem powoduje żądanie wpisania lokalizacji - musisz to wypełnić (w zasadzie dowolnie, to dotyczy tylko modemów analogowych) i przejdziesz do kolejnego, właściwego okna.
Przekierowanie