Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3272 Wygięte złącze USB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Spiesząc się i siadając niefortunnie obok kompa wygiąłem usb od modemu, które nadal działa ale nie wiem czy z nim coś robić (próbować wyprostowywać itp) czy zostawić bo nie wiem ile wytrzyma bo w sumie nie jest pęknięte to usb na wygięciu.

Podejrzewam, że jakbym poszedł do Play'a to mi tego raczej nie wymienią na nowy.
Niżej dodaje zdj jak to wygląda teraz

[attachment=1508]
[attachment=1506]
[attachment=1507]
nie wymienią, bo to uszkodzenie mechaniczne

o ile tylko modem działa w pełni poprawnie, nie próbuj też prostować - większość prób prostowania kończy się urwaniem wtyku, uszkodzeniem ścieżek na płytce itd.

jeśli wygięcie jest w taką stronę, że modem będzie przeszkadzał zacznij używać krótkiego przedłużacza usb, a sam modem możesz przymocować taśmą klejącą w bezpiecznym miejscu (wiem, że estetyka przez to kuleje - ale dodasz w ten sposób modemowi rok- dwa lata "życia")
Dzięki za rade, użyłem przedłużacza i jest git. Nie będę go wypinał z tej przedłużki to powinien mi wytrzymać te 1,5 roku do końca umowy Smile
zawsze mozesz rozkręcić i sprawdzic jak wyglada mocowanie w srodku czasem da sie przygiac z powrotem do wlasciwej pozycji ale trzeba to robic płynnie z duza siła i patrzec jak wyglada mocowanie ścieżek.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie