Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Oferta Orange LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
orange poponuje mi lte w abonamencie 63 zł na 24 miesiace z routeromdemem ZTE MS283
czy wg was ta oferta jest warta uwagi?
Zabrakło najważniejszego - jaki limit danych? Odpowiedź "bez limitu" jest odpowiedzią błędną. Przygotuj się na ew. niestabilność tego ZTE, ale raportów z pola walki nie mam.
LTE bez limitu , 3G limit 70Gb
czyli ze lepiej zostać na E3372 i TP Link WDR3600
LTE bez limitu oznacza, że masz limit taki, jak w 3G - zakładanie czegoś więcej mija się z celem - z resztą polecam regulamin Orange. Tam są jeszcze ciekawsze zapisy, niż przy FUP Plusa - mogą wdrożyć lejek jeszcze zanim zużyjesz pakiet danych.
63 PLN za 70 GB - nie jest to jakieś szalone osiągnięcie według mnie. Jeżeli Orange chodzi u ciebie OK, to można w to iść, ale raczej nie na 2 lata.
znaczy sie szału ni ma
kurcze ale mam zaden wybór jesli chodzi o neta, mobilny miedzy Play 9 chodzi w godzniinasz szczytu tak ze pozal sie Boże) a orange ewentualnie 2 Mb/s po radiu od lokalnego providera.
Ponegocjuj z Orange, jak masz inny abo u nich. Zakładając, że te 70 GB ci wystarczy.
Przekierowanie