Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Zwrot karty SIM i zwrot depozytu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wysłałem do Aero2 polecony z potwierdzeniem odbioru z wypełnionym formularzem i kartą SIM (całą).
Zwrotka przyszła, odebrali 25 lutego. Zgodnie z regulaminem mają 30 dni na zwrot depozytu. Minęło już 25 dni i kontaktu ze strony Aero2 zero, zwrotu depozytu również nie widać. Zacząłem sprawdzać formularze czy dobrze wypełnione i wszystko ok.


Przechodził już ktoś na własnej skórze procedurę zwrotu? Jak to wyglądało w praktyce?
Część osób dostawała zwrot natychmiast (kilka dni), część w terminie. Za dużo raportów nie mam. Poczeka do 31 dnia i zapytaj ich przez BOK.
Tak zrobię po upływie terminu.
Rozumiem, że zwracali po prostu depozyt bez wcześniejszych kontaktów z użytkownikiem? Co w przypadku jakichś problemu z kartą, papierami czy czymkolwiek?
Jeden przypadek, okazało się, że brakowało podpisu na dokumencie, sami się zgłosili - trzeba było dosłać.
Dzięki. W takim razie czekam cierpliwie.
Przekierowanie