Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Sensowny internet do domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
po prostej mam około 800-900 m do BTS play, do BTS plusa mam jeszcze bliżej i co najlepsze jest w zasięgu wzroku, tyle że nie ma dobrej oferty,
Odległość nie zawsze jest istotna - zwłaszcza w przypadku Plusa istotne jest obciążenie danego sektora. W centrum Warszawy mam taką sytuację, że najlepsze wyniki w mojej lokalizacji daje Orange LTE - 25 Mbit/s down, potem Plus - około 8 i Play na poziomie 3 Mbit/s. Ale w nocy Play rozpędza się do 20-30 Mbit/s. A to i tak szybciej, niż jedyna dostępna neostrada 2 Mbit/s. UPC nie lubię, czekam na światłowód od Orange.
RBM jest 200GB, w praktyce 250-300GB przycinają do 2/2.

Co do wystarczenia, bez obrazy ale to jest w pytę mało

[Obrazek: qoZICqQ.png]

Wynik od 1-szego, w tym miesiącu i tak za bardzo nie ciągłem rzeczy. PC zasadniczo używam jednego, chociaż mam trzy.
PLAY: indywidualni 100GB/miesiąc(chyba tak samo ma RBM), a firmy 200GB/miesiąc
RBM ma 200GB.
dawno temu w regulaminie doczytałem 100GB w RBM, przy czym wiele osób mówiło że lejek jest włączany z dużym zapasem albo wcale, a 200GB to i lepiej


pozdrawiam
Zależy kiedy, na początku nie miałem go w ogóle. 600GB równo i zero lejka.

Teraz włączają 250-300GB, ale żyje z tym. W domu NAS więc kolejkuje sobie.
a jednak 100GB http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/fi...0.2014.pdf
widać nie przywiązują wagi do przekroczeń limitów
W artykule też jest o zmianie z 200 do 100.
A to nawet nie wiedziałem, tym bardziej nie podejrzewałbym skoro lejek jest powyżej 200GB.

Mój błąd.
Oficjalnie podali taki lejek, ale w praktyce rzadko włącza się właśnie w limicie regulaminowym. Ja nigdy nie trafiłem, ale też powyżej 100GB rzadko wychodzę, jak siedzę na łączu komórkowym (ostatnio głównie przez b593, ale nie mogę doczekać się światłowodu Orange).
Stron: 1 2
Przekierowanie