Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Najlepsza oferta 3g
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jaka jest obecnie najlepsza oferta internetu bez podpisywanie umowy?Jak nawięcej GB za jak najmniejsze pieniądze.Nie jestem obecnie w zasięgu LTE. Posiadam kartę Aero2 ale działa ona bardzo nie stabilnie.
Wydaje mi się, że masz do wyboru dwie oferty:
1. Play Internet na Kartę z pakietem no-limit za 45 PLN (działa w zasięgu LTE i 3G)
2. Orange Free na Kartę w aktualnej promocji: http://jdtech.pl/2015/01/alternatywy-dla...kiety.html
Czy z Play musi być jakiś odpowiedni starter?
PInK - Play Internet na Kartę, a potem aktywuje się pakiet za 45 PLN (ważny 30 dni, tego nie napisałem od razu).
Może być starszy starter Play Online na Kartę i potem migracja PInK i dalej jak w PInK.
Kupiłem starter Play formuła 3 w 1 i ciciałbym zmienić taryfę na Play internet na kartę lecz wyświetla się informacja że kod dla Ciebie niedostępny. Jak skutecznie zmienić taryfę?
prawdopodobnie aktywowałeś jakiś pakiet ściśle powiązany z tą taryfą i póki go nie wyłączysz masz zablokowaną zmianę taryfy

np. "Formuła 3w1 przez 7 dni za darmo”, aby ją dezaktywować należy wykonać jedną z
następujących czynności:
Cytat:a. wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod dla danej formuły:
*111*400*2#
b. wysłać SMS pod numer 111:
O treści STOP.400
c. wybrać na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji promocje wybrać odpowiednią opcję

PS nie wiem czy z każdej taryfy można migrować do dowolnej innej, co masz po użyciu kodu *163#
? (jeśli dostępne taryfy nie mieszczą się w 1 odpowiedzi masz dostępną opcję 8, która przechodzi do kolejnej strony, czasem jest kilka stron odpowiedzi, więc 8 można odesłać kilka razy zanim wrócimy do pierwszej listy)

możliwe, że będziesz musiał po prostu migrować dwa razy
Z tego co wiem, to nie ma możliwości migracji między taryfami głosowymi a tymi do internetu - chodzi pewnie (ale jak sądzę nie tylko) o roaming (internetowe działają TYLKO w sieci macierzystej, a te głosowe - ze wszystkimi operatorami w Polsce).
Być może niejasno napisałem: MUSISZ kupić starter oznaczony POnK lub PInK w dowolnej wersji (może być darmowy starter zasięgowy zamówiony na stronie Play). Nie możesz kupić żadnego innego. Z POnK na nowszy PInK można przejść (odwrotnie już nie).
stary numer - trzeba czytać regulaminy Big Grin
oczywiście powyżej nie miałem racji - to nie pakiet/promo blokuje migrację lecz sama taryfa
kod do sprawdzenia możliwych do docelowego zmigrowania taryf jest poprawny
(swoją droga może komuś się będzie chciało zrobić spis z jakiej taryfy do jakiej można migrować, bo z cała pewnością nie można z każdej do każdej)

faktycznie coś mi świta, że POnK nie dało się zmigrować do taryf głosowych, teraz zajrzałem do kilku losowo wybranych regulaminów taryf głosowych i żaden nie przewiduje migracji do taryfy internetowej

pozostaje zatem podwójna migracja - przeniesienie do innego opa, a następnie powrót do Play ale już do wybranej taryfy

znacznie prostsze jest kupno właściwego startera
Przekierowanie