Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Problem z załącznikam do postów [rozwiązany]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Można prosić o reupload bo za każdym razem gdy pobieram jest komunikat że archiwum uszkodzone.
Ciekawe, ten plik też wygląda niedobrze - w każdym razie u mnie. Może to engine forum coś psuje?
(02-01-2015 21:14)jakubd napisał(a): [ -> ]Ciekawe, ten plik też wygląda niedobrze - w każdym razie u mnie. Może to engine forum coś psuje?

Ta wersja rzeczywiście nie działała.
Wersja od szopena wygląda ok.
Dzięki panowie.
Próbowałem wrzucić załącznik ponownie. Nawet go przepakowałem. Nic to nie daje.
Przy pobieraniu plik jest obcinany. Na bank silnik forum nie działa prawidłowo.
Na razie nie potrafię tego zdiagnozować - pliki na dysku w folderach forum są OK. Przy wysyłaniu następuje ich przycięcie, choć wszędzie - od bazy danych, przez skrypt attachment.php (który się de facto nie zmienił przy aktualizacji silnika forum) aż po nagłówki HTTP - są ok.
Chwilowo wychodzi to poza moje pomysły, nikt podobnego przypadku nie zgłaszał na forach wsparcia MyBB.
więc wskazuje to na fakt, że rozmiar plików podczas wysyłania jest nieprawidłowo obliczany
może chociaż tymczasowo trzeba zrobić downgrade do poprzedniej wersji?
Jakub jak wygląda obecnie kwestia załączników? no i będzie trzeba zrobić poprawki w tym temacie...
Kwestia załączników rozwiązana, ale poprawka w kodzie forum jest... dziwna (usunąłem wysyłanie nagłówka z informacją o długości wysyłanego pliku). W niektórych przeglądarkach zniknie informacja o wielkości załącznika pobieranego, ale i tak nigdy nie są one wielkie, więc to nie problem. Proszę o testy.
działa oddzielam zbędną część wątku
Przekierowanie