Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 (T-Mobile) Konfiguracja do Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Posiadam modem Huawei E3131s-2 z sieci T-Mobile i chciałbym uruchomić na nim kartę aero2

Szukałem informacji w innych wątkach, lecz nie znalazłem odpowiedzi która pomogłaby mi rozwiązać mój problem.

Utworzyłem nowy profil w domyślnym dla modemu programie „Internet Manager” (dostarczonym przez T-Mobile), i wprowadziłem takie ustawienia:

konto: Aero2
nazwa użytkownika: /puste/
numer dostępowy: *99#
hasło: /puste/
APN: darmowy
Protokół: CHAP

Zaawansowane:
Ustawienia IP: Dynamicznie
Ustawienia DNS: Dynamicznie
Ustawienia WINS: Dynamicznie

Niestety modem z kartą aero2 nie może ustanowić połączenia. Ustawiłem również PIN dla karty i to też nie pomaga. Czy powinienem zrobić coś jeszcze? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Dioda modemu cały czas miga na niebiesko.
(13-01-2015 05:49)ajm napisał(a): [ -> ]Witam
Posiadam modem Huawei E3131s-2 z sieci T-Mobile i chciałbym uruchomić na nim kartę aero2

Szukałem informacji w innych wątkach, lecz nie znalazłem odpowiedzi która pomogłaby mi rozwiązać mój problem.

Utworzyłem nowy profil w domyślnym dla modemu programie „Internet Manager” (dostarczonym przez T-Mobile), i wprowadziłem takie ustawienia:

konto: Aero2
nazwa użytkownika: /puste/
numer dostępowy: *99#
hasło: /puste/
APN: darmowy
Protokół: CHAP

Zaznacz profil aero jako domyślny
Jesli nie pomoglo to
Spróbuj zmienic CHAP na PAP lub dowolne albo odznacz w ogóle

Cytat:Zaawansowane:
Ustawienia IP: Dynamicznie
Ustawienia DNS: Dynamicznie
Ustawienia WINS: Dynamicznie

Niestety modem z kartą aero2 nie może ustanowić połączenia. Ustawiłem również PIN dla karty i to też nie pomaga. Czy powinienem zrobić coś jeszcze? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Dioda modemu cały czas miga na niebiesko.
Czy masz gdzieś ustawienia na roaming w tym programie? Jeśli tak to zezwol na połączenia w romingu.

Inne wyjście wywal internet manager i zastap go mobile partnerem lub topnet_info


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Wywaliłem Internet Managera, zainstalowałem Mobile Partnera i Aero2 już śmiga. Wielkie dzięki Spag za podpowiedź.
używanie Aero2 pod windows znacznie ułatwia program Aero3 dzięki wbudowanej obsłudze kodów CAPTCHA (dział Captcha - oprogramowanie)

jeśli ożywasz sporadycznie to faktycznie wystarcza dowolny działający menedżer połączeń
Przekierowanie