Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Orange Free na Kartę PIĘĆ razy większy bonus za doładowanie przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A ja informacje z pola walki:
Doładowałem 100 PLN i dostałem nie 30 GB, a 36 GB w postaci pakietu danych. Czyli jednak mają burdel w papierach i systemie billingowym.
nie burdel tylko to jest "promocja do promocji" Big Grin - regulamin nie wyklucza standartowego bonusu

więc tak jak pisałem jest to 1x (zwykły bonus za sam fakt doładowania) +5x (dodatkowy z tej promocji za doładowanie TYLKO wymienionymi wyżej kanałami online)

jedynie nie wiem czemu to promo było zapowiadane jako 5x większy bonus a nie 6x większy (stąd tytuł wątku)
Moje ulubione - konto "Pakiet Danych", na którym jest 37 TB Smile Oczywiście pewnie żadnego zwiąkzu z rzeczywistością nie ma.
u mnie od dawna pokazuje w tym miejscu poprawnie, może używasz starej wersji aplikacji dla androida?

wynik w tych TB jest oczywiście zawyżony 1024x
Być może ten magiczny pakiet pojawia się przez jakiś czas po doładowaniu. Napiszę na ten temat artykuł, bo to jest aż wesołe. Ogólnie o Orange Online ostrzeżenie.
Oto jak promuje tą promocję BZ WBK na swojej stronie http://www.bzwbk.pl/tutajdoladuj/promocj...range.html .Czy ostatecznie da się po upływie 91 dni używania konta przedłużyc wartość środków na koncie /Gb-ów / bez opłaty 3zł lub z opłata 3zł /gdy mniej niż 91 dni używamy kartę/ wysyłając "magiczny sms" START na nr 8002 ?
Tak, wszystko się da i działa jak trzeba. Opisałem to na wszelki wypadek dobitnie tutaj ze zrzutami z Orange Online:
http://jdtech.pl/2015/02/orange-free-na-...umuja.html
zurich napisał(a):Czy ostatecznie da się po upływie 91 dni używania konta przedłużyc wartość środków na koncie /Gb-ów
da się i o TYM właśnie jest informacja na samym początku wątku

można przez system transakcyjny BZWBK, ale można też przez
https://doladowania.orange.pl/
aby skorzystać z dodatkowych bonusów (trzeba powłączać sobie wcześniej odpowiednie promocje MZS czy Skarbonkę) oprócz 2-tygodniowego bonusu na rozmowy i SMSy wewnątrz sieci, który pod tym linkiem dostajemy bez spełnienia dodatkowych warunków (tzn.warunkiem jest doładowanie właśnie tam)

PS przy doładowaniach za pomocą doladowania.orange.pl można oczywiście zapłacić używając szybkiej płatności w banku BZWBK

PPS jeśli kartę SIM używamy wyłącznie do łączenia z internetem, to można olać pozostałe bonusy i skupić się wyłącznie na tych za doładowanie online oraz RWK
(09-02-2015 21:00)zurich napisał(a): [ -> ]Czy ostatecznie da się po upływie 91 dni używania konta przedłużyc wartość środków na koncie /Gb-ów / bez opłaty 3zł lub z opłata 3zł /gdy mniej niż 91 dni używamy kartę/ wysyłając "magiczny sms" START na nr 8002 ?
Już ponad rok przedłużam tak konto na karcie, a że promocja może się skończyć i jest darmowa to średnio co miesiąc wysyłam smsa.



____________________________________
Za wszystkie posty odpowiedzialność ponosi tapatalk.
hmmm a macie pomysl, jak wykorzystac te zlotowki na koncie ?
poza dzwonieniem/smsowaniem z tego telefonu :-)
Jeszcze nie dawno dzialal przelew sms na 5zl, teraz juz nie dziala.
Normalnie na transmisję danych. Albo po przejściu na inną taryfę - na pakiety danych. Niestety nic ciekawszego nie mamy.
Albo do kupowania treści dodatkowych za pomocą SMS premium. Ewentualnie na aktywację Orange Cloud jeśli potrzeba ci GB w chmurze.
Okazuje sie ze jest troche mozliwosci:
http://www.forum.optymalizacja.com/topic...cac-smsem/
Mozna sobie kupic np. bony do marketow :-)
Z tym, że to informacja z 2013, a strony docelowe średnio lub wcale nie działają...
Skorzystałem w marcu z tej promocji i na koncie (ze spoorym opóźnieniem) pojawiło się coś ok 6GB. Jak dla mnie - starczy na rok internetu, bo modem działa raz na ruski rok - w domu jest 40Mbit po kablu.

Dzisiaj "paczę" na Orange, a tam ... to:
[attachment=1531]
Pakiet Danych 52GB (!!! jeden jeden!)

Niech mi ktoś wyjaśni, o co biega? Miałem mieć paręset MB, mam, miało dojść kilka GB, doszło, ale kilkadziesiąt?
Stary, znany błąd - jeden z wielu: http://jdtech.pl/2015/02/orange-online-t...blemy.html
Zauważ, że dziwnym trafem bonusowa wartość i pakiet danych mają bardzo podobną wartość, różnią się tylko jednostką - MB i GB. To błąd systemu OO (Orange Online), a nie jakieś kosmiczne pakiety.
Mi przy okazji zniknęło 30 GB z doładowania promocyjnego - zaraz zadzwonię do Orange i zapytam.
(12-05-2015 10:33)jakubd napisał(a): [ -> ][...]
Mi przy okazji zniknęło 30 GB z doładowania promocyjnego - zaraz zadzwonię do Orange i zapytam.

No to ja nie widzę tych kilku GB z promocji...
Przy okazji informacja o Mój Orange - pierwsza pozycja (w tym bonusowa....) z powodu błędu pokazuje teraz nieprawidłową wartość - podzieloną przez 100.
Czyli ty masz tam ponad 5 GB danych, a ja swoje 30 GB mam cały czas i nie wcięło ich Smile
(12-05-2015 10:53)jakubd napisał(a): [ -> ]Przy okazji informacja o Mój Orange - pierwsza pozycja (w tym bonusowa....) z powodu błędu pokazuje teraz nieprawidłową wartość - podzieloną przez 100.
Czyli ty masz tam ponad 5 GB danych, a ja swoje 30 GB mam cały czas i nie wcięło ich Smile

Confused
Niezłe archeo.
pisałem w shoutboxie - burdel nieziemski, u mnie od czasu zmiany wyglądu Orange Online

na pierwszy rzut oka wygląda, na to, że pakiet na dole listy jest zawyżony 10x, ale też schodzi 10x szybciej
natomiast pakiet u góry jest ~100x mniejszy od rzeczywistości i schodzi 100x wolniej

niestety takie działanie jest dalekie od OK
Stron: 1 2
Przekierowanie