Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131a t-mobile
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam
nabyłem modem e3131a (po zdjęciu klapki taki jest napis i tak go wykrywa soft)....na klapce jest napis orange.....próbowałem go uruchomić przez topa....ale zorientowałem się że to hilink.....co sie dzieje:
wpinam go w usb i oczywiście uruchamia się przeglądarka i instaluje go do kart sieciowych , mam tam opcje do wpisania...wykrywa mi sieć plusa i dioda jest na niebiesko więc widzi sieć.....
nie mogę jednak wpisać profilu w przeglądarce ....wybieram profil managment i w linijce do wpisu nie da się nic wpisac (klikam na linijke i nic , nie działa klawiatura) ...mam karte areo2....wie ktoś jak to rozwiązać?
Pewnie jest simlock na orange i nic sie nie zrobi.
Profile się zmienia gdy nie jest nawiązane połączenie, a najlepiej spróbuj bez karty sim. Chociaż, z pewnością jest duże prawdopodobieństwo, że jest simlock na orange.
bez karty z kolei pisze że karta wadliwa lub jej brak
Mam problem, bo nie rozumiem kilku rzeczy, proszę o wyjaśnienie:
1. Mówisz, że to Huawei E3131A z tmobile. Na klapce jest Orange - to skąd jest ten modem? Jakieś pudełko masz? Modele E3131A znam tylko z węgierskiego T-Mobile.
2. Kompletnie mnie zaskoczyło, że to HiLink - nie spotkałem E3131A typu HiLink. Po jakiemu jest interfejs? Jakie są dostępne języki interfejsu?
3. Brak możliwości edycji i zapisu profilu to czasem awaria w modemach typu HiLink - pomaga tylko wymiana lub używanie w trybie tradycyjnym (po przełączeniu do tego trybu jednorazowo lub na stałe).
Przekierowanie