Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Vodafone K3770 i K3771 wersje H i Z [niezgodny]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
na liscie Jakuba nie widzę tego modemu przypuszczam że niezgodny, ktoś ma może?

instrukcja odblokowania simloka dotyczy wersji ZTE tutaj nie mialem okazji przetestowac (jak mialem ten modem to mial simloka i nie znalem tego rozwiazania)
http://www.modemunlock.com/unlocking-tut...770-z.html

szopen - zmiana tytułu wątku rozwiązanie powyżej dotyczy tylko wersji ZTE!
W Polsce praktycznie nie występuje.
To specs: http://www.vodafone.com/content/dam/voda...1specs.pdf
mówi, że nic z tego, nie ma UMTS 900.
to chyba mozesz go dodac do czerwonej listy Smile
Mogę też dodać 150 modemów na rynek USA - tylko po co, jak tego modemu w zasadzie nie ma w Polsce (na allegro ile było, 3 sztuki w archwium?) Nie przesadzajmy, trzymajmy się tego, co jest lub było masowo dostępne na rynku Smile
dorwałem k3770 ale widzę ze są dwie wersje od ZTE i Huawei, ja trafiłem na Huawei (bez smoka) i chyba ona jest w specyfikacji z linku powyżej ciekaw jestem czy "zteowa" ma takie same parametry?

Wysłane z mojego Kindle Fire za pomocą Tapatalk
Parametry zwykle mają takie same, ale różnią się oprogramowaniem (no chyba, że mówimy o tym wynalazku VBM czy jak mu tam).
Który firmware (k3770)mu zapodać żeby się łączył w ogóle, zmieniłem dashboard na lesiolo small i widzi Play ale nie chce się łączyć myślałem że to wina że być może stan 0.0 pln ale wsadziłem nowego iplusa i tu nie widzi sieci Sad podobne objawy sa od gościa na bezkabli ale bez odzewu, czy działa plik deviceinfo.xml edytowałem ale bez powodzenia.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
A to są urządzenia Huawei, czy ZTE? (pytam, bo nie wiem) Dahsboard Huawei nie zadziała ze sprzętem ZTE.
Huawei mam tylko takiego
dzienne podpinam modem do mojego lapka z XP i odpala od razu u żony nic (w7)
Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie