Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Ciekawa aukcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://allegro.pl/nokia-21m-02-3g-21mb-s...51482.html

Modem chyba kupiony u Jakuba i gość dorzuca Karte aero gratis Smile
Na pewno kupiony u Jakuba, bo w opisie jest link do galerii, a tam znak laboratorium JDtech - [Obrazek: o83zF2sh.jpg]
http://imgur.com/a/GREKD
Tak w ogóle to drogi ten modem wtedy był - prawie 200 zł :O W tamtym czasie w sklepie JDtech nie było jeszcze Huawei E3131?
Patrzyłem tylko na główne zdjęcie Big Grin
Nie wglebialem się.
從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Nie widzę daty, ale pakowany był własnoręcznie. na biurku o tutaj Smile Nikt takiej instrukcji nie dołączał.
Nokie były zawsze w tej samej cenie, zniknęły ze sklepu niedługo po pojawieniu się E3131s-2 - tańszego i wygodniejszego, do tego łatwiej dostępnego.
Generalnie to jest koniec 2011 do połowy 2012. Kopię paragonu (z mocy prawa) mam po swojej stronie. Sądząc po cenie, ten został odebrany osobiście (nie ma kosztów przesyłki na paragonie), choć czasem wystawiałem osobny paragon za przesyłkę, jeżeli w paczce było więcej modemów.
Na dowodzie sprzedaży tym dużym fv? wyglada na 2012-08-01 lub 04-01 moga mnie oczy mylic bo ekran komorki to jednak do takiego zdjecia niezbyt daje rade

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
moim zdaniem jest to 2012-05-11

powiększyłem sobie w Firefoxie, chociaż nie wiem który plugin obsługuje powiększanie obrazków gestem - chyba mouse gestures redox? (niestety już niewspierany, ale przy pomocy ACR można uruchomić stare pluginy bez problemów)
http://www.mousegestures.org/download/ni...120202.xpi

PS aukcja zakończona, wygrywający moim zdaniem przepłacił (82zł + przesyłka 8zł)
lepiej było kopnąć się do punktu Playa lub kupić online E3131h-2
Data zakupu podana została przez sprzedawcę w treści aukcji.
Według mnie cena za tak czuły modem nie jest przesadzona.
przyznaję się szczerze - nie zajrzałem nawet w treść aukcji
najpierw zasugerowałem się tym co spag pisał i powiększyłem sobie zdjęcie wstawione tutaj
a potem zaglądając na aukcję od razu przełączyłem na przebieg licytacji Big Grin

i właśnie w ten sposób czasem umykają rzeczy oczywiste - datę wystarczyło przeczytać

a w ocenie wartości wziąłem pod uwagę własnoręcznie odcyfrowaną datę (jak się okazuje skutecznie Big Grin), czyli fakt, że modem już dawno po gwarancji
oraz moje doświadczenia z bliźniaczym modelem 7M-02, z którego ani przez moment nie byłem zadowolony
i ostatecznie pożyczyłem "na wieczne oddanie"studentowi wynajmującemu stancję w okolicy, któremu pomagałem sprawdzić bodajże E353?, który okazał się być uszkodzony
aaa no i od niego wiem, że te Nokie można uruchomić z TNI zamiast NIM (bo mi taki pomysł jakoś nie zaświtał Tongue)
jakkolwiek mimo mojej prośby nie opublikował ani screenshotów ani ustawień (ale zapewne działa na standartowych stąd przypuszczenie, że Aero3 też może działać poprawnie)
Z o2 connection managerem chyba tez pójdzie

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Nokia działa bez problemu z TNI. Od strony technicznej 21M-02 to w zasadzie ZTE MF195, tylko znacznie lepiej wykonany elektronicznie, z dużo lepszym torem antenowym i innym oprogramowaniem.
7M w ręku nie miałem i nie wiem, możliwe, że nie był aż tak dobrze zrobiony.
Tak czy inaczej modemy Nokii to przeszłość na razie.
Przekierowanie