Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3372 HiLink jak ściągnać soft z niego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak jak w temaci mam E3372 Hilinka z Beeline i tam jest obsługa przez wpisanie w przegląarkę 192.168.8.1 bardzo ladnie współpracuje z TP-LWDR3600 w zwiażku z czym chciałem kupić innego Hilinka 3372 i wgrać mu ten sam soft aby miał ten sam kod 192.168.8.1 a nie 192.168.1.1 chyba ze mogę to w inny sposob zmienic na hilinku?
192.168.8.1 to nie kod, to adres IP modemu. Ja bym nie próbował zmieniać tych adresów, czasem kończy się to nieprzyjemnymi problemami.
Dlaczego chcesz zmieniać adres IP modemu? Poza tym wydaje mi się, że wszystkie modemy i routery z danej serii mają ten sam adres, czyli niezależnie od operatora powinny mieć właśnie 192.168.8.1.

Pobranie firmware z modemu nie jest takie proste i chyba w domowych warunkach nie jest wykonalne. Musisz mieć obraz do wgrania ściągnięty z sieci i umieć go wgrać (znać.wygenerować kod do twojego modemu itd.).

Oczywiście takie zabawy grożą uszkodzeniem modemu.
A po co ci to? Gryzie ci sie z jakims routerem?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
nie
ale dostepne hilinki z sieci LMT maja IP 192.168.1.1
Jeżeli musisz mieć zunifikowane adresy, to po prostu kupuj z jednego źródła.
Ja dostałem LMT z 192.168.8.1
aha nie wiedzialem
WDR 3600 za 168.92 pln
http://www.oleole.pl/routery/tp-link-tl-....bhtml?fro
przesyłka za free
Przekierowanie