Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3272s-153 RAS na HiLink - Problem w WebUI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Ostatnio szukając sposobu na wymuszenie LTE w tym modemie mając go podłączonego do routera z OpenWRT wpadłem na informację o możliwości przestawienia go do trybu HiLink, co pozwoliłoby na bezproblemową konfigurację modemu z poziomu przeglądarki.

Korzystając z plików
  1. E3272Update_22.436.07.04.1202
  2. Update_WEBUI_13.100.04.06.1202
z Cyfrowego Polsatu udało zaktualizować mi się modem, jednak pojawia się problem związany z działaniem WebUI. Połączenie internetowe działa bez problemu, jednak po próbie wejścia na http://192.168.1.1/ widzę coś takiego:
[Obrazek: mtH5bcE.png]

Próbowałem już kilkukrotnie instalować różne wersje firmware jak i WebUI, jednak problem występuje taki sam. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Jak można go rozwiązać?
To jest prawie na pewno skompresowana strona (w locie, w celu oszczędzania transferu - tutaj bez sensu), która ma nieprawidłowe nagłówki.
Sprawdź w innych przeglądarkach, może któraś się przez to przegryzie no i wyczyść pamięć cache przeglądarki.
Przekierowanie