Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Vodafone K3520-Z problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam modemik jak w tytule ale albo jest walniety albo go cos blokuje
przy probie polaczenia wyskakuje w blueconnect nie udalo sie uzyskac polaczenia, nazwe sieci wyswietla blyska ladnie na niebiesko ale dc ulocker rozpoznaje go jak sie ustawi recznie model i comy autodetekcja nie znajduje go, poprzednio jak sie instalowal to nie bylo widac modemu na com ale teraz jest modem

probowalem z TNI, o2 VMC i to samo
Najważniejszy jest dokładny komunikat błędu (i być może numer błędu), który pojawia się przy nieudanej próbie połączenia.
wyskakuje ten błąd
633 - The port is already in use or is not configured for Remote Access dialout.

w tni komunikacja at pin jest tylko secondary i diagnostic port nie ma modemu i na secondary pokazuje nazwe opa a przy diagnostic nie, wszystko co mogloby zajmowac porty wylaczone
To oznacza, że... masz inny program uruchomiony i siedzący na tym porcie modemu - wyłącz Mobile Partnera, TNI i inne g... - uruchomiony (nawet w tray i głębiej) może być tylko jeden program na raz.
Być może jest jakaś aplikacja VMB schowana w procesach, albo ten modem to taki odpad, że trzyma go przy życiu tylko ten program i nic innego nie może się do niego dostać, ale wątpię.
właśnie problem w tym ze pozamykałem wszystkie procesy które mogłyby się gryźć z innymi i nic, odsylam gościowi modem szkoda czasu jak do tej pory nie ruszył to nie ruszy, a vmb mi się nie chce instalować, vmc wykrywa modem ale co z tego jak nie łączy

Wysłane z mojego Kindle Fire za pomocą Tapatalk
Przekierowanie