Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Windows 7 a Play Online \ Top Netinfo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Proszę o poradę po przejściu z XP na Win7.
Otóż chcę zastąpić domyślny Play Online przez Top Netinfo 3.65.
Niestety odznaczenie opcji uruchom przy starcie systemu operacyjnego w Play Online nic nie zmienia i Play Online dalej startuje sobie razem z systemem.
Chciałbym całkiem wyłączyć ten autostart Play Online i sprawić, żeby to Top \\netinfo startował automatycznie ze startem Win7.
Z góry dziękuję za poradę.
Kliknij w start wpisz regedit w szukaj
Otworz ten program będziesz miec kilka katalogów hkey....
Wejdz w kazdym w ścieżkę software Microsoft-windows-current version-run i tam wykasuj play online sprawdź kolejne run ponizej przy okazji run once etc.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Metod wyłączenia autostartu Mobile Partnera/Play Online jest kilka, ja stosuję taką: uruchamiam c:\Program files\Play Online\autorun\AutoRunUninstall.exe (lub inny, w którym jest zainstalowany ten program) i to powoduje całkowite wyłączenie automatyki. Odtworzenie autostartu tylko przez ponowną instalację Play Online.
(02-11-2014 22:12)jakubd napisał(a): [ -> ]uruchamiam c:\Program files\Play Online\autorun\AutoRunUninstall.exe (lub inny, w którym jest zainstalowany ten program) i to powoduje całkowite wyłączenie automatyki.
Dzięki. Z tej metody skorzystałem.
Przekierowanie