Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Play LTE bez limitu za 10 zł netto miesięcznie dla Firm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moim zdaniem 12,30 zł brutto miesięcznie za LTE bez limitu może pretendować do bycia alternatywą dla Areo2 Smile
UWAGA
- Oferta jest dla Firm mających już jakieś usługi abonamentowe w Play
- umowa na 6 miesięcy
- cena z rabatem na efakturę
- przy składaniu zamówienia trzeba wybrać opcję darmowy LTE przez 6 miesięcy
http://dlafirm.play.pl/oferta/kampanie/f...ecy-9.html

Umowa na 6 miesięcy, ale chodzą plotki że przy wypowiedzeniu umowy po 6 miesiącach Dział Utrzymania Play może przedłużyć umowę na podobnych warunkach.

Oczywiście należy pamiętać że musi być LTE z Play a nie inny rodzaj transmisji. Szczegółowe warunki można znaleźć w regulaminie http://www.play.pl/resources/pdf/2014/Re...072014.pdf

Opcja wygodniejsza trochę niż LTE bez limitu bo nie trzeba co miesiąc aktywować pakietu i może być jeszcze bardziej interesująca jeżeli LTE bez limitu zostanie wygaszona do końca 2014.
Cena jest też chyba nawet niższa, niż przy PoNK/RBM w wersji prepaid.
Gdzie tu zarobek? To są jakieś testy? Bo np. tak to tłumaczy RBM
Podstawowa stawka to 2GB - za 10 PLN. To nie jest ani tanio, ani drogo.
LTE bez limitu tylko w zasięgu LTE - tu nie widzę problemu, "wszyscy" próbują to wciskać, a jak zechcą, to limit założą tak, jak to robi plus.
No ale to i tak nadal 10zł a nie 40zł.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
To jest oferta na przyciągnięcie klientów i liczą że firmy później zostaną w Play korzystając z oferty głosowej, a nie jako internet biurowy Wink.

Swoją drogą regularna oferta na internet LTE bez ograniczeń za 29,90 netto jest też dość przystępna.

Zapomniałem napisać że w przywołanej ofercie występuje też opłata aktywacyjna w kwocie 12,29 zł


Dziś odwiedziłem salon Play w celu podpisania umowy na spółkę z o.o. i okazało się że oferta dotyczy jedynie firm, które mają już usługi abonamentowe w Play więc odszedłem z kwitkiem i na razie będę jechał na Red Bullu Smile

Pierwszy post już poprawiłem, żeby była pełna informacja.
Przekierowanie