Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Moc / nie moc LTE [w Play]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czym jest to spowodowane że LTE które wg mapy jest u mnie a jak łącze się z internetem i robię pomiar na stronie speedtest.net.pl to jakoś daleko do tego LTE odległość od BTS to około 2-2.5km
współczynnik RSSI jest -77, -78, -81
Prędkości jak na LTE w Play nie powalają zaczynają się od 0,5Mb/s do 15Mb/s w zależności od pory dnia albo długości siedzenia w necie.
Dodam ze modem jest położony na oknie cały czas prawie ta sama lokalizacja przemieszczenie następuje w obrębie 1 m

Czy montaż anteny LTE na maszcie przy kominie coś da?
Jedno LTE drugiemu LTE nierówne Wink
W Play tym bardziej, zwłaszcza jak przełączy Cię między nadajnikami/technologiami.
Polecam artykuł.
mozna lina do artykułu
Link jest w słowie artykuł Wink
własnie sie rozstałem z Play
i wziąłem coś takiego jak Domowy Internet Power LTE od Cyfrowego Polsatu
Limit ci wystarczy?
nie chyba nie starczy ale nawet jak przytnie do 10Mb/sto i tak 5x szybciej niz obecnie za dużo wyższe pieniądze

aha jak sprwdziłem Bts to w moim grodzie Play nie ma nadajnika w pasmie 1800 więc to jedna wielka ściema z tym LTE u nich
Jak masz LTE, to przytnie to 2 Mbit/s. Jak nie masz zasięgu LTE, to przytnie do... standardowego lejka 16 albo 32 kbit/s.
Co jak co, a w RBM ciągnę równo po 350GB miesięcznie i żadnego limitu nie widać.

Jeśli to samo odnosi się do abonamentu to olać cyfrowy polsat i plusa (co zresztą, każdy posiadacz aero2 powinien dawno temu zrobić Big Grin )
Przekierowanie