Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: jaki modem typu HiLink do LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jaki modem usb z funkcjonalnością typu "HiLink" będzie dobry do naszego krajowego LTE w RB/Play/CP/Plus? (nie musi byś huaweii czy jak sie to tam pisze)
Chodzi mi o to by raz go podpiąć i ustawić i zapomnieć o ustawianiu czegokolwiek,
mam teraz E3131 HiLink do A2 i jest to całkiem wygodne rozwiązanie brak jakiejkolwiek apki, konf przez www Big Grin
Do routera nie będę podpinał Smile
MF823 sprawuje się całkiem nieźle, do tego E3272, o ile znajdziesz sobie wersję HiLink (czyli nie z Play).
E8278 wersja z o2 lub ee będzie ci działać z aero lte jak odpala wreszcie no i możesz dzielić łącze bo to modem z funkcją wifi

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Dzięki, ale cholernie trudno dostępny, a niemam nikogo w Anglii by go dostać, a nie udało mi się wygooglować polskiej dostępności. Chyba ze znasz jakieś pewne namiary na ten E8278 bo nawet ciekawie wygląda...

W sumie A2 LTE nie liczę, może moje wnuki się tego doczekają... (jak się która odważyWink
Przekierowanie