Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: iPhone 6 - płatności Apple Pay (NFC)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oba modele iPhone 6 obsługują płatności Apple Pay działające za pomocą NFC. U nas może to faktycznie działać, o ile jakiś bank i ew. operator w to wejdzie. Wygląda na to, że to kolejny standard obok MyWallet i wynalazków Orange.

Prawie na pewno teraz tylko w USA będzie to działało.
A tak złośliwie:

[Obrazek: xSPAwTL.jpg]
Przepiękne podsumowanie Smile

albrecht88

Nie wiedziałem gdzie to napisać, może ktoś tutaj mi pomóc. Cześć! Mam odblokowane kilka iPhone, zablokowany podmiotom gospodarczym USA i Wielkiej Brytanii. Przed złożeniem zamówienia odblokować zawsze patrzę na wszystkie informacje o urządzeniu tutaj - imei.org. Ale to nie działa "błąd 502". Ktoś może zaproponować bezpłatne usługi związane z tym jednym?
ale o co ci chodzi? jak jestes polskojęzyczny to pisz po polsku jak nie to po angielsku.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Reklama - ciekawa, ale niestety korzystanie z google translatora widać od razu.
Muszę przyznać że tłumacz jest już naprawdę dobry, przez kilka sekund myślałem że to prawdziwy gimnazjalista.
Ja niestety pracuję od lat od czasu do czasu jako tłumacz i próbowali nam wcisnąć wstępnie tłumaczony tekst za pomocą tego typu systemów i płacić mniej za robotę. Póki co z PL słabo się to udaje.
Przekierowanie