Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Drobne zmiany konfiguracyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnie zmiany w konfiguracji bloga:
4-6 kwietnia 2012
1. Zwiększenie maksymalnej dozwolonej liczby załączników z 5 do 10 sztuk
2. Wydłużenie statystyk z 11 do 15 wierszy (to najwygodniejszy sposób śledzenia nowych wpisów, a ruch na forum rośnie dość szybko).

Plany:
Aktualizacja całego MyBB i kilku wtyczek do nowszych wersji - w nocy w świąteczny weekend forum może być okresowo nieczynne.

Jeżeli macie jakieś propozycje co do funkcjonalności forum (engine forum to MyBB) to chętnie tu i ówdzie mogę coś poprawić.
czy inni też mają z tapatalkiem problemy, u mnie szczególnie posty szopena rozbija na 2 z tego 1 robi pusty a 2 wtedy wyświetla treść

Wysłane z mojego Kindle Fire za pomocą Tapatalk
Mam testowego tapatalka - który wątek ma taki problem?
powyżej 5 załącznika nie wyświetlają się ikonki załączonych obrazków

przykład (aktualizowałem post o SCM)
http://forum.jdtech.pl/Watek-samsung-connection-manager
Obejrzałem co i jak i na razie jedyne co zauważyłem to to, że skrypt "wypluwający" miniatury dla tych załączników nie potrafi ich wyświetlić - zwraca pliki do długości zero. Myślałem, że to uszkodzenie samych plików i ich miniaturek, ale usunięcie i ponowne załadowanie nie pomogło. Na razie nie wiem co to jest, ale wiąże się z funkcją miniaturek, bo ja włączyłem wyświetlanie pełnych rozmiarów obrazków, to działało prawidłowo dla wszystkich obrazów.
Może aktualizacja całego forum rozwiąże ten problem, zobaczymy.
[Obrazek: 5d6001b9-4cb1-b320.jpg]Praktycznie każdy wątek gdzie jest więcej niż jeden post (+post szopena Wink ,a jednak nie joke)
Tak to wygląda mniej więcej tam gdzie szopen odpisze to surf takie cuda pojawiają
Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
U mnie na Galaxy Note posty szopena podczas przewijania ekranu... pojawiają się i znikają... Ale TYLKO posty szopena... Szukam informacji co to może być.
kurza noga mam zły wpływ Wink - Jakub napisz coś z drugiego konta (tego do testowania moderacji)
Potestujemy w śmieciarce. Trzeba znaleźć winnego i dokonać egzekucji Smile Ale MyBB jednak mojej sympatii nie zdobywa takimi problemami - Tapatalk też nie... Do tego jedna wielka dziura bezpieczeństwa i fantastycznie skomplikowana aktualizacja. Ale damy radę.
spag: tak było zawsze z postami szopena, czy dopiero od jakiegoś czasu?
tia zapomniałem, że z tego konta nie zajrzę do śmieciarki
ale tu można sprawdzić szkodliwość awatarka
Robi się coraz weselej - zrobiłem wszystkie możliwe konserwacje bazy i... wszystkich miniaturki zniknęły Smile
u mnie widać, przynajmniej teraz i jak tam usunięcie awatara coś zmieniło?
odkąd używam Tapatalk to tylko szopen jest taki rozdwojony, ja awatarka mam

Wysłane z mojego Kindle Fire za pomocą Tapatalk
i co dalej jestem rozdwojony?
rozumiem, że tak, czyli to nie awatar.

PS jeśli widzisz u mnie awatara, tzn., że masz go w cache
awatar widzę u siebie. u ciebie szopen (pusty) i u ciebie szopen (z treścią) nie widzę na Tapatalk ;D

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Szukam winnego, mam dwa podejrzenia, będę robił testy w nocy i zobaczymy. Muszę "podszyć" się pod szopena i wykluczyć kilka rzeczy.
dobra czyli awatar mogę przywrócić
Spokojnie, to nie wina awataru - albo coś się pozajączkowało w bazie danych, albo to magiczne zdolności szopena Smile
Widzę już, że tego łatwo się nie da rozwiązać - będę robił kopię bazy danych do lokalnego debugowania w maszynie wirtualnej (najpewniej w weekend). Problem jest związany z profilem Szopena (zmiana autora dowolnego postu na Szopena powoduje wystąpienie problemu).
Przedtem nie widzę innego wyjścia, jak dodanie nowego profilu i zmiana autora wszystkich starych wiadomości. Niestety tak to jest z "tanimi" skryptami forum Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie