Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Acer Liquid Z4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Zakupiłem właśnie telefon Acer Liquid Z4, posiada dwa wejścia na kartę microSim. Próbowałem ustawić wszystkie opcje jak pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=x9KYeldQKd4

Niestety internet nie działa. W miejscu gdzie modem do komputera łapał zasięg, telefon niestety nie wyszukuje sieci Aero2. Jakieś podpowiedzi?
Roaming
Apn
Wlasciwy slot 3g ?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
zrobiłem wszystko jak w tym filmiku co dodałem, proszę o pomoc czy to jest dobrze zrobione, czy po prostu za słaby zasięg jest na telefon, przy kreskach zasięgu czasami pokazuje się "lupa" - jakby szukało zasięgu, a potem wyskakuje "krzyżyk"

Ogólnie rzecz biorąc nie znam się na elektronice Smile


udało mi się ustawić połączenie z Aero2 (musiałem jeszcze przełączyć usługę 3G), niestety nie chce się uruchomić żadna strona, nawet po wpisania kodu na stronie startowej, wyskakuje mi "offline" co robić?
Wylacz-wlacz dane komórkowe

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
a jak to zrobić? Smile jestem laikiem...
Uruchom tryb samolot i go włącz to najprościej lub sciagnij w dol górne menu i tam masz klawisz dane komórkowe przynajmniej coś takiego jest w androidzie wylacz i wlacz to albo sciagnij ze sklepu Google play apke data on off i uzywaj jej

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Jak tam telefon? Działa Aero2? Udało się uruchomić internet? Pytam, ponieważ jestem zainteresowany zakupem. Jak wrażenia z użytkowania telefonu?
Przekierowanie