Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E173s-2 - brak zasiegu Plus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To dokładnie idealny przykład szczytu telekomunikacyjnego - na prawdę nie wiesz, że ludzie wracają z wyjazdów w niedzielę wieczorem i siadają do komputerów i innych mediów internetowych?
No ja tak nie robię więc nie zdaję sobie sprawy :-). Jakoś nie interesuje się tym co robią ludzie w prywatnym czasie. Zdziwiło mnie tylko to że kompletnie nie mogę się zalogować i że transfer spada aż do takich wartości. Juz lejek na Virgin lepiej pracował
Wiesz, wystarczy 10 osób, żeby transfer na osobę spadł z 21 do 2,1 Mbit/s na sektor BTSa przy założeniu, że wszyscy mają sprzęt kat14 (a nie mają, co widać na twoim przykładzie - przy kat8 spada z 7,2 do 0,72 Mbit/s) i BTS ma podłączone odpowiednio szybkie łącze (co też nie jest takie pewne nawet w miastach).
Przy Aero2 - wyliczenia masz tutaj: http://jdtech.pl/2014/03/przeciazenia-si...oblem.html

Jeżeli nie wiesz, co robią ludzie w kolejnych dniach tygodnia polecam wycieczkę na wylotówki w większych miastach - widać jak na dłoni. Np. Warszawa, DK7 wylot na Gdańsk, czy ta sama droga i wylot na Kraków (węzeł w Jankach). Są gdzieś kamery Gdaki w sieci.
No rzeczywiście lipa z tym transferem. Teraz spadło do ok 13kBps. praca na czymś takim jest w zasadzie niemożliwa. O jakimkolwiek ściągnięciu nawet aktualizacji nie ma mowy bo i tak przerwie połączenie. jeszcze coś tam na YT można obejrzeć od biedy a i ta zacina. Słowem... bryndza. Myślałem że skorzystam z tej karty i przezimuje jakoś okres po wypowiedzeniu Neostrady do pożegnania się z telefonem stacjonarnym. Potem chce kupić jakieś łącze na którym miałbym i neta domowego i Voip ale tak patrzę na to co można zrobić na tym Aero i ogarniają mnie coraz większe wątpliwości. Chyba za dużo byłoby tych wyrzeczeń choć wiadomo - to darmowy net. na torrentach nie siedzę, seriali nie ściągam w gry nie gram więc to rozłączanie mi nie przeszkadza ale te transfery są przygnębiające jak na te czasy
Stron: 1 2
Przekierowanie