Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: NJU Mobile i LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku dni widzę, że mój Note 3 łączy się z siecią przez LTE a nie H+ jak było wcześniej.
Miesiąc temu dostałem zmianę regulaminu, że w ramach abonamentu - za 19 PLN będę miał 3 GB danych zamiast 1 GB który był wcześniej.
Wszedłem na ich stronkę i widzę, że 3 GB, które zrobili można sobie za 10 PLN rozszerzyć do 10 GB.
Myślę, że 10 GB za 29 PLN miesięcznie z bezterminowym abonamentem (wypowiedzenie 1 mc) jest niezłą alternatywą dla tych, którzy mają dobry zasięg Orange w okolicy.

Nie pracuję dla nich i proszę tego posta nie odbierać jako reklamy, tylko jako info.
Spoko, nikt tak tego nie odbiera.

Ja tylko myślę, co zrobię jak aero przejdzie w LTE. Bo wymiana urządzeń będzie kosztowna, wezmę chyba w orange jakiś abonement 39.90 - 30% na neta i tyle. Zwłaszcza, że tam jest orange free net (czyli jeden pakiet dla telefonów + dodatkowy sim np. do modemu USB).

Chociaż to też będzie trzeba policzyć, czy wyjdzie taniej pakiet 0.5GB do dwóch numerów, czy OFN. Pozostanie również sprawa, czy może dowolny net na kartę (nie aero2) i wyjdzie taniej niż zmiana sprzętu.

Pozyjemy zobaczymy, ale coś czuje, że będzie zamota.
Przestałem katować się AERO przy takich cenach abonamentu. Nie mogę w telefonie wyczerpać tego co mi dają i płacę miesiąc w miesiąc max do 50 PLN. Co prawda filmy oglądam sporadycznie, ale 10 GB, to parę filmów już obejrzeć można w SD, a przez AERO z kapciem to jest padaka. Do Spotify to wystarcza nawet jak się ustawi na Hi-resy.
Mi akurat aero styka do wszystkiego, czasem YT wolniej działa. Ale za 10zł miesięcznie, to wolę captcha już przepisać. Zwłaszcza, że rzadko potrzebuje internetu mobilnego (lapa nie mam, a w robocie zawsze wi-fi).
Przekierowanie