Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: LTE w Cyfrowym Polsacie, jakie sprzęt?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
@spag: dzieki.
Teraz rok ważności konta kosztuje 10zł, a na starterze jest złotówka i 14zł na bzdety,
więc jak dla mnie starter to kicha i do neta lepiej wziać jakąś tańszą kartę, byleby miała LTE.
To moze starsze startery sa lepsze te z 1GB? Ale jesli zmiana na RWK 10pln to jeden pies
Chociaż na szalik to sam sie skuszę Big Grin

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Do najbliższego punktu mam 1,40 km w punkcie prostym. Jak myślicie, da radę na tym wyciągnąć te 40 mb/s?
Pytanie identyczne padło już w tym tygodniu - jest bez sensu.
Powtórzę: jak podasz nam jakie łącze internetowe ma BTS, ile ma sektorów, ile użytkowników w danej chwili korzysta w jakim stopniu, jakiej kategorii każdy z nich ma modem oraz jaki masz poziom sygnału - powinno się dać ocenić. Bez tego mogę tylko powiedzieć, że od 0 do 150 Mbit/s, prawdopodobnie nieco szybciej, niż w 3G i na pewno szybciej, niż w 2G Smile
jak to sprawdzic:
jakie łącze internetowe ma BTS, ile ma sektorów
Idziesz do operatora i pytasz (wątpię, żebyś dostał odpowiedź), albo włamujesz się do stacji bazowej i sprzętu i odczytujesz, jakie są ustawienia kabli/łącz/radiolinii (to ostatnie można próbować ocenić analizując sieć pozwoleń na radiolinie, ale jak mają pociągnięty światłowód do stacji, to już nie muszą tego publikować).
Liczbę sektorów widać patrząc na anteny.
Zostanie ci jeszcze najprostsze - jednocześnie zapytać wszystkich mieszkańców w okolicy, jaki mają chwilowy transfer i z jakiego CIDa interesującej cię stacji bazowej.
Stron: 1 2
Przekierowanie