Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E5330
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nie, nie uruchomi się bez baterii lub wyłączy po jej wyjęciu, jak 99% tych urządzeń.
Nalezałoby więc kupić baterię do E5330 (niekoniecznie dobrą, nawet "spracowaną" i używać z nią, routera podpiętego do zasilania.
Dostępność tych baterii jest dobra, bo Huawei poszedł po rozum do głowy i stosuje ten sam model w kilku modelach. Ja potwierdzam zgodność baterii E5330 i E5336.
Właśnie może trzeba stworzyć listę baterii
Np.
E586 hlxxxx
E585 hlxxxx

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Dobra myśl.
Mam kilka tych urządzeń, mogę zacząć wątek na dniach.
(27-11-2014 11:58)jakubd napisał(a): [ -> ]Dostępność tych baterii jest dobra, bo Huawei poszedł po rozum do głowy i stosuje ten sam model w kilku modelach. Ja potwierdzam zgodność baterii E5330 i E5336.

A gdzie kupic baterię ? Aliexpress?
To zależy, ile chcesz wydać i czy chcesz oryginał. Nasi dystrybutorzy mają te baterie, ale nie zawsze cena jest ciekawa. dhgate, aliexpress i inni są też niezłym źródłem, o ile ci się nie spieszy.
Przy czym zamawiając spoza UE trzeba uważać, kusząca cena może zostać zweryfikowana przez Urząd Celny... nawet na poczcie Wink
To zależy od kwoty i wielkości paczki. Cło nie grozi, najwyżej 23% VAT.
Jaka jest dostępność baterii do tego modelu na rynku?
Na allegro nieoryginalne się pojawiają, ale nie są to wielkie ilości. Z Chin bez problemu ściągniesz.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie