Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 - różne wersje i problemy z h-2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rambogit89 napisał(a):Urządzenie jest widoczne w menedżerze urządzeń w zakładce modemy, a nie widać go, gdy wejdę w "MÓJ KOMPUTER"
w "mój komputer" może (i ma, jeśli nie został np.wyłączony odpowiednią komendą) być widać tylko wirtualny cd-rom - nie odpowiada on bezpośrednio za działanie samego modemu, jest jedynie potrzebny podczas instalacji
mając w systemie sterowniki np. pobrane z sieci można uruchomić modem bez działającego wirtualnego cd

a co do starych wersji modemu, to podejrzewam, że wciąż są bez problemu do kupienia na Allegro wystarczy popytać sprzedających wersję z Play

mi to różnicy nie robi więc mógłbym się zamienić (tylko na NIEROZPAKOWANY w wersji z Play), ale niestety mój egzemplarz E3131 pożyczyłem znajomemu, który uszkodził swój modem...
Hm... Chyba zdecydowałem się na h2, będzie się kombinować najwyżej. W tej kategorii problemy chyba zawsze się rozwiązują Wink
Polecacie wersję od Play z Play Online czy T-Mobile z Internet Manager? Jakie są różnice?
W zasadzie różnią się tylko wyglądem aplikacji sterujądej, pod spodem jest to samo, elektronika ta sama.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie