Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Captcha - żale i płacze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wreszcie dzięki nawigacjom online mogliśmy omijać korki w naszych miastach. Żeby nie rozpraszać kierowców producenci samochodów prześcigają się a to w sterowaniu z kierownicy, a to w wybieraniu głosowym, a tu nagle sru... Jak wbić CAPTCHĘ prowadząc samochód? UKE w ogóle nie rozumie skali problemu. To jest gorsze od esemesowania podczas jazdy!

@Jakub,

czy mógłbyś przekazać im, jak ta fatalna decyzja wpłynie na korki oraz przede wszystkim na bezpieczeństwo na drogach?
To akurat nie jest dla nich argument, ale o tym też napiszę.
Jakub, jak uda ci się ich przekonać, to śmiało możesz startować na prezydenta i będę na Ciebie głosował. Smile
Spoko, dziadka w Wermahcie (wcielonego siłą) też miałem Smile
karambolxlos napisał(a):Co robić? I jak żyć Wink?
1. złożyć skargę gdzie trzeba?
2. kupić komercyjne rozwiązanie u jednego z operatorów z innej grupy kapitałowej?
Wi-Fi wyłączam kiedy chce się połączyć z Aero2. Gdzie złożyć skargę. Jaki internet kupić na pre-paid bez lte? Bo tego darmowego nie da rady chyba uruchomić. Mi też brakuje pomysłu. A może napisać na innym forum? Ale przecież to jest najlepsze. Jestem w martwym punkcie?
Czyżby w tym smartfonie nowe Aero2 poprostu nie będzie działać i kropka? Pisałem przed chwilą na facebooku do aero2 moze cos pomogą. A tak wogóle to jest szansa zeby usuneli kapcia czy raczej zostanie na stałe?
(02-04-2014 19:35)jakubd napisał(a): [ -> ]Spoko, dziadka w Wermahcie (wcielonego siłą) też miałem Smile

tego?

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:B...A4nner.jpg
To nie wehrmacht tylko policja i SD. Inne formacje, Wehrmacht to było regularne wojsko.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
(13-04-2014 15:27)spag napisał(a): [ -> ]To nie wehrmacht tylko policja i SD. Inne formacje, Wehrmacht to było regularne wojsko.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送

a fakt, bo to był dziadek, a do Wehrmachtu to poszedł na ochotnika jego wujek.
I bez tego CAPTCHA z pewnością by nie działało Smile
Ja zrezygnowałem z BDI w smartphonie ponieważ stało się to zbyt uciążliwe! Ale w laptopie z modemem mam.
Przekierowanie