Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Router Asystent by Cuplesoft [routery],[Android]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Jestem autorem aplikacji "Aero2 Asystent" i pracuję nad automatyzacją restartu routera mobilnego lub zwykłego WiFi z poziomu aplikacji w systemie Android. W tym celu stworzyłem aplikację testową "Router Asystent":

https://play.google.com/store/apps/detai...oft.router

Plan jest taki: jeżeli komuś uda się nagrać makro restartu i pomyślnie je odtworzyć wykonując tę operację, to mogę umieścić to makro w aplikacji "Aero2 Asystent" i wykonywać automatycznie restart routera po wpisaniu kodu captcha.

Dodam, że udało mi się wykonać automatyczny restart na routerze TP-LINK TD-W8970.
Tworzę nowy wątek dla aplikacji.
Osobiście testowałem, jednak na razie dla mobilnych routerów Huawei nie udało mi się nagrać makra. Będę dalej testował.
Na pewno MR3420 powinno się udać zarówno w wersji z firmware fabrycznym, jak i OpenWRT+Gargoyle z pluginem do resetowania połączenia bez logowania.
W aplikacji są opcje wysyłania makra i logów na e-mail, więc proszę o ich przysłanie. Dzięki temu łatwiej i szybciej ustalę przyczyny problemów. Dla jasności dodam, że wszystkie hasła są domyślnie szyfrowanie AES-em gdzie kluczem szyfrujacym jest to hasło. Więc nie mam możliwości poznania go. Pliki, które są wysyłane znajdują się na karcie SD w katalogu /Android/data/com.cuplesoft.router/
Przekierowanie