Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E5332s-2 Problem z płołączeniem z webUI...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=1180][attachment=1180]Witam.
Mój problem polega na tym ze nie mogę się połączyć z modemem poprzez przeglądarkę wpisując ip modemu 192.168.1.1 i tu się cala akcja kończy nie mogę 'wejść' do modemu. jeśli chodzi o siec WIFI to ona jest widać ja ale tez nic za wiele.wiec pomyślałem ze wgranie softa na nowo by pomogło.Proszę o pomoc i Pozdrawiam. Smile
Sprawdź (prawoklik na połączeniu - stan) jaki adres IP dostał komputer i jaki jest adres routera (bramki).

Brakuje ważnej informacji - czy kiedykolwiek działał, czy nie.
Niestety ta metoda ktora ty mowisz tez nic nie dala dalej to samo :/
a jaki IP dostał komputer i jaki jest adres bramki?

PS pod klapka masz przycisk reset jeśli wciśniesz i przytrzymasz do momentu w którym zgasną kontrolki urządzenie zostanie zresetowane do ustawień fabrycznych

PPS wgrywanie firmware to naprawdę kiepski pomysł i zostaw go na moment gdy inne metody zawiodą (swoja drogą masz aktualizator zgodny z tym urządzeniem?)


jakubd napisał(a):Brakuje ważnej informacji - czy kiedykolwiek działał, czy nie.
no i nie podałeś nam tej informacji

piotrex21 napisał(a):Niestety ta metoda ktora ty mowisz tez nic nie dala dalej to samo :/
jaka metoda? Jakub napisał gdzie (przykładowo) masz sprawdzić IP komputera i bramki (i nam je podać jeśli nie wiesz co z nimi zrobić)
Przekierowanie