Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Programy ułatwiające wpisywanie Captcha [smartfony/tablety] [Android]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://play.google.com/store/search?q=Aero2&hl=pl

Który z tych programów polecacie na smartfony z Androidem ?
Każdy ma swoje zady i walety. Piszę i robię testy każdej z aplikacji. Mi najbardziej podoba się Aero2 Asystent, ale podobnie jak Aero2 Captcha będzie wymagał aktualizacji przy każdej zmianie u operatora. Najnowszy ten problem będzie miał w mniejszym stopniu.
Szczegóły będą w artykułach.
Reklamy są dokuczliwe ?
Jak nie masz połączenia z netem (wpisywanie kodu) to reklam nie ma Smile Ale reklamy google są i tak w postaci paska na dole. Ogólnie sposób zarabiania kasy chyba mało skuteczny, ale świetna wprawka programistyczna dla niektórych osób i firm.
Natomiast będę analizował też uprawnienia, jakich żądają aplikacje.
Znacie jakiś darmowy programik, który by do czasu wpisania captchy wyłączył transmisję danych?
Że co? Huh

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Transmisję danych można wyłączać, gdy ekran telefonu jest uśpiony. Dotyczy np. Androida - ja używam auto data.
A czy ten auto data potrafi przy uśpionym ekranie sprawdzić co np. 10 minut czy coś nowego przyszło?

Na razie znalazłem dwa:

Mobile Data Scheduler
Mobile Internet Scheduler

Niestety tego pierwszego nie widzę w playu. Znalazłem go tu:

http://android.m.brothersoft.com/mobile_...37389.html

ale wymaga dostępu do wszystkiego w telefonie włącznie z kontami(?!), więc nie instaluję.
A jest coś podobnego na ipada żeby wyskakiwalo okienko?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
(12-06-2014 11:14)spag napisał(a): [ -> ]Że co? Huh

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送

że jak wykryje przekierowanie bdi.free.aero2.net.pl, to żeby przestał nadawać jak wściekły zżerając mi baterię, tylko posłusznie wyłączył i czekał grzecznie, aż wpiszę kapcie.
Ma to jakiś sens, ale lepiej użyć widget on/off nie tracisz wtedy czasu sesji, albo jak Jakub napisał ekran off = data off ale wtedy ta apka tez pewnie zjada baterie

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
no fakt. Ale mam nadzieję, że apka będzie zżerać mniej baterii niż nadawanie po przekierowaniu na adres bdi.aero...
Przekierowanie