Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: LG P920 (SWIFT 3D)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Ostatnio "nabyłem" kartę Aero2. Od razu przystąpiłem do testów w moim telefonie. Po włożeniu karty oczywiście nie pokazuje się zasięg oraz próba rejestracji w sieci kończy się fiaskiem. Natomiast po skonfigurowaniu APN internet działa. Działa także współdzielenie poprzez wbudowaną funkcję routera Wi-Fi (Android). Oczywiście zasięg pomimo dodania APN dalej się nie pokazuje co jest związane z brakiem TS11 (telephony). Telefon obsługuje HSPA/HSPA+ z prędkością 14,4mb/sec więc wnioskuję, że posiada on kategorię 10.

Prosiłbym jednak o potwierdzenie moich przypuszczeń dotyczących kategorii HSPA Smile

Z góry dzięki Smile
Zgodnie z informacją na gsmarena: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_3d_p920-3759.php ten telefon obsługuje HSPA kat10, więc jest 100% zgodny z wymogami operatora.
Reszta objawów (TS11) zgodna z oczekiwaniami - TTTM (ten typ tak ma) - tak jak opisałem w punkcie III.4 FAQ Aero2.
Przekierowanie