Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 HiLink Problem z instalacją w windows 8.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Przeszukałem kilka podobnych tematów do mojego ale nie wiele mi pomogły. Piszę zatem bo może ktoś będzie wiedział jak mi pomóc.

Kupiłem modem Huawei Hilink i wsadziłem kartę Aero2. Modem szybko zainstalował jakieś sterowniki i jest w menagerze urządzeń jako Huawei HiLink. Mam windowsa 8.1 i przy próbie aktualizacji sterowników piszę "Remote NDIS based Internet Sharing Device - Odmowa dostępu".
Nie da się wejść do stawień przez przeglądarkę (192.168.1.1) ani zmienić na tradycyjny modem. Próbowałem wyłączyć wszystkie połączenia sieciowe i również nic. Ściągałem sterowniki Hilink, dashboard (być może niewłaściwe - ale nie ma tego za dużo) i również bez rezultatu.
Próbowałem na kompie z win7 i tam nie ma problemu.

Czy ktoś może mi pomóc?
Będę bardzo wdzięczny.
Ja w pierwszym rzucie rozwiązałbym pozostałe konflikty sprzętowe... możliwe, że czegoś brakuje Windows'owi Wink a jest to właśnie w tych skonfliktowanych/niewykrytych urządzeniach.

Ten sam problem opisany w wątku - rozwiązał się automagicznie... znaczy sam, więc może trzeba spróbować od ponownego uruchomienia komputera lub odłączenia/podłączenia na nowo.
Przekierowanie