Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Dziwna losowosc captcha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako ze jestem na wsi a tu aero smiga w porzadku nawet tvn player jakoś daje rade bez wiekszych zaciec. Ale ciekawe jest zjawisko zainstalowalem aero2 captcha z Google play (wielkie plusy/kudos etc dla autora) ale w tej apce pojawiają się kleksy nawet walac odswiez z 10+ razy natomiast jak wejdę w przeglądarkę to pierwszy jest kleks a następne są juz ok. Czyżby to potwierdzalo teorie ze kapec robi się czytelny jeśli jesteś zalogowany do Google?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Tak, to o to chodzi. Aplikacja A2 po prostu nie wysyła/przepuszcza ciasteczek z informacją o zalogowaniu.
[Obrazek: DUEGxrm.gif]

jak by ktoś wolał kliknąć

https://i.imgur.com/DUEGxrm.gif
U mnie wyraźniejszy kapeć pojawia się faktycznie po pierwszym odświeżeniu gdy jestem zalogowany na konto google, ale widzę że nie musi to być poprzez przeglądarkę Google Chrome.
Ja akurat korzystam z Opery 12.16 i również w pięknych kapciach chodzę. Smile
Akurat Chrome po prostu sprawia najmniej innych problemów z CAPTCHA, dlatego go proponuję, jednak faktycznie nie musi to być Chrome.
Przekierowanie