Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 z PLAY łaczność ograniczona(LIMITED)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam windowsa 8.1, odpaliłem aero po 1 roku nieużywania i dziadostwo znowu problemy robi, łączy mnie z plus 3g aero2(zaczęło działać po zainstelowaniu sterów do win 8) i na tym koniec jest połączenie otwiera się strona bing i tyle, windows pokazuje pod siecią LIMITED(angielska wersja) chodzi o łączność ogarniczoną, pokazuje 2-3 kreski zasięgu
A wpisałeś magiczny kod CAPTCHA (w ogóle się pojawił)?
Otwórz dowolną stronę bez szyfrowania, np. wp.pl i zobacz, czy przekieruje. Generalnie najmniej problemów sprawia Chrome.
własnie nie pokazuje captchy, teraz to nie mogę się połączyć conection terminated, zasięg jest, jak oni to zrobili, że tyle problemów jest jak włoże kartę playa to samo działą

Dobra terminated było bo wyłaczyłem go przez menagera przeypadkiem, mam cały czas łączenie z hostem nic nie wyskakuje z kapciem

Udało mi się rozwiązać kapcia za pierwszym razem, ale internetu nie ma, ten aero2 to jakaś parodia taniej kupić starter prepaid niż się użerać z tym gównem, za takie jazdy powinni im zabrać częstotliwość i jescze ta rewolucyjna częstotliwość 900mhz, a zasięg gorszy, niż zwykłe 2100 z plusa...
Przekierowanie