Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Samsung Galaxy Tab3 7'' T211 8GB 3G czy działa z Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam planuję zakup prezentu na komunię św. w postaci tabletu marki Samsung GALAXY Tab3 7'' T211 8GB 3G, moje pytanie brzmi czy ten tablet będzie współpracował z internetem bezprzewodowym Aero2 lub Play?
Chodzi o to, aby kartę Aero2 lub Play można było umieścić we wbudowanym w tablecie modemie 3g. Widziałem wersję podobną ale bez modemu 3G ale widok "latającego" kabla USB z modemem 3G na końcu mnie nie przekonuje.
Warto rozważyć router mi-fi

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Router wi-fi mam ale chciałbym też aby "komunista" miał dostęp do internetu poprzez modem 3G Smile
T211 jest zgodny - w tabeli zgodności zjadło mi te oznaczenia, właśnie to poprawiam.
Dodam, że Samsung bez 3G i tak nie obsłużyłby zewnętrznego modemu 3G.
Lepiej kup rower ! Big Grin
Albo zegarekBig Grin

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Router Mi-Fi, nie wi-fi.
trzeba było napisać mobilny router wifi, czyli mifi Big Grin
(nie każdy wie co to mifi, szczególnie, że słowo-kalka pochodzi od nazwy handlowej należącej do firmy Novatel)
Samsung SM-T211 Galaxy Tab 3 7.0 3G 8GB
Zgodnie ze specyfikacją, obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 850, 900, 1900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie współpracować z Aero2.

Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 1GB
Procesor (liczba rdzeni): Marvell PXA986 1.2GHz (2)
Ekran (rozdzielczość): 7" (600x1024)
System operacyjny: Android 4.1.2
(23-04-2014 16:25)jakubd napisał(a): [ -> ]T211 jest zgodny - w tabeli zgodności zjadło mi te oznaczenia, właśnie to poprawiam.
Dodam, że Samsung bez 3G i tak nie obsłużyłby zewnętrznego modemu 3G.

A to dziwne, czemu? Pamiętam kumpel podłączył do swego tableta Lenovo na kablu USB modem E3131 i normalnie się z połączył z internetem.
Lenovo to jednak dość typowy chińczyk, jak inne pentagramy itd. Natomiast Samsung to podobnie jak Asus, Apple itd. - po prostu nie mają softu do obsługi modemów. PPP-Widget może pomoże, ale pewności ni ma.
Witam, nie chciałbym tworzyć nowego tematu, czy orientuje się ktoś czy wersja Galaxy Tab 3 Lite z 3G (oznaczenie modelu SM-T111) jest również zgodny z Aero, z tego co patrzyłem w specyfikacji: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_t...g-5975.php to tablet posiada pasmo 3G 900, czy może ktoś to zweryfikować?
Bez problemu będzie działać. W takich celach najlepiej utworzyć nowy wątek.
Przekierowanie