Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 WINOWS 8 - konfiguracja pod AERO2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=1069] [attachment=1070] [attachment=1071] [attachment=1072] Witam, Mógłby ktoś pomóc mi skonfigurować modem model j/w tak bym mógł korzystać z Aero2. Dodam że modem zakupiony w salonie play (cena chyba 129zł) i nie wiem czy to standard czy hlink.....Przeslę wam dotychczasowe moje ustawinia które wyczytałem w necie, ale modem nie chce się połączyć, Dioda mryga na fioletowo. Z tej kart korzystam za pomocą noki lumii 800 właśnie z niej piszę ten wątek
Fioletowy?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
jak włożę modem do usb na początku mryga podwójnie zielona, następnie pojedynczo niebieska (a napisałem jakos tak odruchowo fioletowy ;/ )
A czy możesz użyć aplikacji dołączonej do modemu, żeby zobaczyć status karty SIM i zasięg? TNI zaciemnia tutaj obraz, poza tym nie widać panelu statusu na żadnym zrzucie.
Zdjęcie 2 zmień na huawei z tego bluetooth

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
no i kiszka, odinstalowałem mobile partner i zainstalowałem na nowo. Wkładam kartę aero2 i zielono....mruga podwójnie na zielono i nie może załapać niebieskiego....w okienku tego mobile partnera pokazuje brak sieci.....a komputer jest w tym samym miejscu co ostatnio, modem w tym samym gnieździe co koło 14..warunki atmosferyczne te same wiec żadnych zakłóceń nie powinno być;/ ps. jak wkładam karte t-mobile to pokazuje zasięg maks wcdma (Raciąż pow. płoński)
Może awaria stacji bazowej i słabszy sygnał? Podejdź do okna itd.
Spróbuj wymusić UMTS 900Mhz. U mnie ostatnio też się zdarza, że łapie UMTS, ale zasięg zerowy.
Przekierowanie