Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: captcha w operze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Od ponad roku korzystam z Aero na takim zestawie: winXP sp3 z zainstalowaną Operą, do komputera jest podłączony telefon lg gt540 (android) z zainstalowanym programem Easy Tether i wsadzoną weń kartą Aero. Wszystko działa bez zastrzeżeń jednak do ubiegłego piątku (11.04) mogłem wpisywac Captcha w przeglądarke na komputerze, natomiast od poniedziałku muszę to robić w telefonie. Przez weekend nie korztystałem z komputera i na pewno nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o konfigurację sprzętowo-programową. Pytanie brzmi czy ktoś wie jak to przywrócić?

pozdrawiam
Hm, używam identycznego zestawu, poza przeglądarką (Firefox), jednak ja captchę zawsze muszę przepisywać na telefonie od kiedy została wprowadzona. Chrome na innym komputerze też nie pokazywał kodów. Jestem zaskoczony w ogóle, że tobie monit o przepisanie kodu pokazał się na komputerze.
Może masz włączony try off-road w Operze.
Przekierowanie