Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Problem z hasłem wifi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich i proszę o pomoc ,z tabletami mam do czynienia od 5 lat i wiem że hasło jest zawsze ośmio literowe.Mam N7 2013 wifi i postanowiłem kupić ruter zte M60
niestety na routerze hasło jest 10 literowe i po wpisaniu jest napis zapisano i co z tego jeśli ono nie chodzi.Dodatkowe pytanie czy ja powinienem coś z tym ruterem jeszcze zrobić czy tylko wpisać hasło i tyle .Dodam że karte włożyłem orange i wyświetla mi się 3g połączony ,więc jak ma to skonfigurować bo wydałem już ostatnią kasę a tu taki bubel.Proszę o pomoc.Acha jak podłączę kblem usb do kompa jest tam jakaś dziwna ikonka ale nie bardzo da się cokolwiek zrobić.Proszę o pomoc i z góry dziękuję
(13-04-2014 07:59)budensik napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich i proszę o pomoc ,z tabletami mam do czynienia od 5 lat i wiem że hasło jest zawsze ośmio literowe.
Zwykle jest minimum osiem znaków
Cytat: Mam N7 2013 wifi i postanowiłem kupić ruter zte M60
niestety na routerze hasło jest 10 literowe i po wpisaniu jest napis zapisano i co z tego jeśli ono nie chodzi.
gdzie wpisujesz ten kod
Nie chodzi co? Nie łączy sie dalej czy jakis błąd wywala? Opisz więcej
Cytat:Dodatkowe pytanie czy ja powinienem coś z tym ruterem jeszcze zrobić czy tylko wpisać hasło i tyle .Dodam że karte włożyłem orange i wyświetla mi się 3g połączony ,więc jak ma to skonfigurować bo wydałem już ostatnią kasę a tu taki bubel.Proszę o pomoc.

Stary domyślam się ze chcesz miec internet na tablecie, jesli to ma byc z aero to powiedz bo wrozkami nie jesteśmy jeśli z orange masz polaczony to polacz sie tylko z mf60 po wifi i powinieneś miec internet.
Strona konfiguracji routera to otwierasz przegladarke i wpisujesz w pasek adresu 192.168.1.1 lub 192.168.0.1
Cytat:A jak podłączę kblem usb do kompa jest tam jakaś dziwna ikonka ale nie bardzo da się cokolwiek zrobić.Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Jaka ikona i gdzie wrzuć zrzuty ekranu najlepiej

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Ma MF60 są hasła zwykle 8-znakowe. Zwykle pod baterią. Problemy: na nadruku nieodróżnialne są litery I oraz l (wielkie i oraz małe L) a także O i 0 (litera o i zero).
Przekierowanie