Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: GoClever r 104 i 3131 turkusowa dioda netu brak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Od dłuższego czasu działało mi sprawnie aero2 na tym tablecie z wpietym huawei 3131 z uzyciem programu UMTS manager ,system 4,1 android.
Od dwóch miesięcy nie używałem tego tableta i teraz jak włączyłem, modem świeci na turkusowo lub niebiesko ciągłym ale netu nie ma,mam 2 modemy z 2 kartami bo jeden od siostry ,
oba dobrze działają pod windows i każdy na tablecie zachowuje sie tak samo.
Nie wyświetla mi też tego kapcza a na pozostałych tak.
Z góry dzieki za pomocne wskazówki.Blush
Użyj innej przeglądarki internetowej w tablecie, ew. rozważ przywrócenie stanu fabrycznego jak nic nie pomoże.
Ale on ma roota ,to jak strace to już na pewno nie bede miał neta,internet działa na wifi tylko nie w aero2
Przywrócenie nie odrootowuje chyba że wgrasz rom bez roota

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Roota nie straciłem ,ale poszły wszystkie prog i ustawienia ,zainstalowałem tym razem tego polecanego ppp widgeta i busy box ,w końcu aero działa ,ciekawe na jak długo.
dzieki za wskazówki

up za szybko się cieszyłem ,skype krzyczy że nie moge sie zalogowac ,sprawdz ustawienia swojej sieci komorkowej
Przekierowanie