Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Samsung Galaxy S5 LTE/Wifi Booster
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy jest zgodny z Aero2 LTE ten model ( gsmarena.com nie podaje szczegółów, a mgsm.pl w ogóle nie ma info o 4G-jakby nie miał)
ale ma ciekawa opcje łączenia sygnałów wifi i lte w celu przyspieszenia ściągania. Czyli jak masz dwie karty Aero2 można będzie teoretycznie uzyskać 1Mb ale karta w telefonie tylko po lte.
Póki nie ma uruchomionych nadajników to nie ma jak sprawdzić. Do czasu uruchomienia aero lte to pewnie coś takiego będzie w wielu urządzeniach możliwe chociaż pewnie aero 900 juz będzie wyłączone wtedy z uplywu czasu świadczenia bdi 3g Big Grin, wiec wymagane będzie posiadanie urządzenia 4G z routerem wifi (+s5) aby słowo ciałem się stało. Być może jacyś zapalency z xda zrobią to dostępne tez dla 3G Big Grin

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送

visualfanatic

Taka aplikacja już istnieje i to od dwóch lat, sam odkryłem ją dopiero niedawno, gdy właśnie czytałem o możliwościach S5.

Link do aplikacji:
https://play.google.com/store/apps/detai...nload_lite

Dla zainteresowanych link do artykułu:
http://theandroidsoul.com/get-samsung-ga...ne-tablet/
No i nie jest to nic ciekawego - coś jak Connectify Dispatch - dwa oddzielne łącza i dzielenie pobieranego pliku na kawałki ściągane w osobnych wątkach. Zadziała tylko przy http i usługach nieograniczających wznawiania (odpadają pliki z systemów typu rapidshare) oraz ftp z opcją wznawiania.
Przekierowanie