Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E353u-2 Problemy z modemem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Smile

Fachowcy proszę o pomoc!

Mam problem z modemem Huawei E353u-2. Ogólnie działa on w miarę poprawnie, choć jest to AERO2 i nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o prędkości łącza.

Jest jeden problem. Co jakiś czas (losowo), po uruchomieniu systemu (modem cały czas podpięty) system próbuje zainstalować komponent "Privacyware filter miniport". Niestety instalacja nie dochodzi do skutku i w menadżerze urządzeń ten komponent cały czas jest jako "nie działający poprawnie". Na stronie producenta nie ma sterowników do tego modemu, więc nie mam jak tego "miniportu" zainstalować.

Może błędnie rozumuje że jest to "element" modemu. Może jest to element samego Windowsa? A może jest to całkowicie zbędny element?

Modem - Huawei E353u-2
System - Windows XP32

Będę wdzięczny za pomoc (poszedłbym do serwisu ale bezrobotny jestem i bida).

Pozdrawiam! Smile
To jest element jakiegoś kompletnie niezależnego oprogramowania: http://privacyware.com/
Ja bym to odinstalował i już.
To prawda, mam firewalla tej firmy. Ale to się chce instalować zawsze razem z modemem. Myślałem że to komponent modemu Smile
Bo podłączeniu modemu pojawiają się dwa nowe interfejsy, z czego jeden jest tylko po nawiązaniu połączenia - po prostu jest źle napisany.
Możesz spróbować zawsze do innego PC podłączyć i zobaczyć jaka będzie sytuacja.

I witam w naszych progach Smile

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Dziękuje Panowie za pomoc i również witam Big Grin
Przekierowanie