Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: TP-Link M5350 - działa bez baterii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odkryłem coś ciekawego przypadkiem - M5350 jest jedynym znanym mi routerem mobilnym, który działa bez problemu po wyjęciu baterii - można go włączać i wyłączać niezależnie od tego, czy ma włożoną baterię, czy nie. Można ją także swobodnie wymieniać w czasie pracy bez efektów ubocznych.
no nie takim jedynym
Zalip CMG531 (w tym opisany w tym dziale przerobiony) i wszystkie jego pochodne też dają z tym radę
(a jest to konstrukcja wprowadzona na rynek w 2010 i dziś już nieco przestarzała)
Mówisz o wyciągnięciu w czasie gdy jest podłączony do kabla USB? To pare innych tez tak ma, w e585 lub e586 przypadkowo wyciągnąłem baterie i chodził podłączony do zasilania.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
W e586 nie wystartuje bez baterii. A jak wyjmiesz to od razu się wyłącza. Przynajmniej mój, z play'a.
spag napisał(a):Mówisz o wyciągnięciu w czasie gdy jest podłączony do kabla USB?
jakubd napisał(a):można go włączać i wyłączać niezależnie od tego, czy ma włożoną baterię, czy nie
oczywiście dotyczy to też Zalipa i pochodnych
Przekierowanie