Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nokia X/X+/XL (Dual SIM)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nokia X
Zgodnie ze specyfikacją, obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracował z Aero2.

Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 0,5GB
Procesor (liczba rdzeni): Qualcomm MSM8225 1GHz (2)
Ekran (rozdzielczość): 4" (800x480)
System operacyjny: Android 4.1.2 Nokia X 1.0

Nokia X+
Zgodnie ze specyfikacją, obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracował z Aero2.

Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 0,768GB
Procesor (liczba rdzeni): Qualcomm MSM8225 1GHz (2)
Ekran (rozdzielczość): 4" (800x480)
System operacyjny: Android 4.1.2 Nokia X 1.0

Nokia XL
Zgodnie ze specyfikacją, obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracował z Aero2.

Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 0,768GB
Procesor (liczba rdzeni): Qualcomm MSM8225 1GHz (2)
Ekran (rozdzielczość): 5" (800x480)
System operacyjny: Android 4.1.2 Nokia X 1.0
Nie mogę się doczekać dostępnych tych modeli w Polsce/EU - to bardzo fajnie urządzenia.
Uhmm czy ja dobrze widze nokia wchodzi w android?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
To informacja sprzed kilku tygodni - tak, weszła, mam nadzieję, że nie wyjdzie, ale... nie wiem, czy po przejęciu przez MS można na to liczyć.
(28-03-2014 14:49)K4r0lSz napisał(a): [ -> ]Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 0,768GB
Procesor (liczba rdzeni): Qualcomm MSM8225 1GHz (2)
Ekran (rozdzielczość): 5" (800x480)
System operacyjny: Android 4.1.2 Nokia X 1.0
Z takimi warunkami to ciężko zawojowac rynek, bo sprzet to takie pare lat miał. A sentyment do marki raczej nie przyciągnie tych co mają s4, iphona etc. Takie moje odczucie.


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Kluczowe jest tutaj wykonanie oraz cena.
Zgadzam się ze spag, jak na obecne czasy to specyfikacja słaba... Chyba, że ceny będę odpowiednio 100/200/300zł Wink

Wysłane z mojego HTC Desire 500 dual sim przy użyciu Tapatalka
A już za około miesiąc mają zacząć się pojawiać Nokie z serii X2 - artykuł informacyjny.
Główna zmiana, to więcej pamięci RAM - 1GB.
Zapowiada się ciekawie wybieranie android czy WP podczas uruchamiania brzmi ciekawie, szkoda ze nie dadzą więcej pamięci bo z tego co piszą to mają mieć tylko 4GB wewn co przy dwóch systemach nie zostawi wiele dla użytkownika no i generalnie to ciągle "nie flagowe" modele wiec nie wymiota tych iphone ani s5 czy nawet moto G ale na rynku dualsim to moga trochę namieszać, widać chyba ze M$ szuka niszy rynkowej zamiast walczyć o zwycięstwo w globalnej sprzedaży.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
nokia X jest już od dawna

Specyfikacja podobna do noki 520 cena też. Jedynie dają 100zł za zakup nokii x (promocja taka).

Sęk w tym, że tam android jest tylko z nazwy i podsystemu. Jest wykastrowane dosłownie wszystko, poczta, market itd. To taka lumia, działająca na androidzie z nazwy.

Dla mnie lipa, bo cenie sobie usługi google (gmail, mapy, nawigację). Więc, odpada jakakolwiek nokia dla mnie.

Synchronizacja windows 8 i xbox coś tam działa, ale w porównaniu do androida to proteza. Windows się stara, ale według mnie mu się nie uda przebić niczego.
Grzechu najwidoczniej jesteś tak zarobiony, że:
a) nie zauważyłeś linka zamieszczonego w poście od K4r0lSz
b) zauważyłeś ale nie przeczytałeś
c) przeczytałeś od niechcenia
Zachęcam do lekturki Big Grin tymczasem chodziło o kolejną nokie z serii X
Jeśli faktycznie będzie można wybierać między WP albo andoidem to faktycznie może być ciekawa zabawka
Nie wchodziłem to fakt, ale ja pisałem o zwykłej noki X. Link jest o wyższym modelu/następcy (z tego co widzę).

Nie korzystałem również nigdy z nokii X, ale jak android jest zablokowany to ten telefon jest o kant... 4 liter.
Przekierowanie