Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZOPO ZP780 (Dual SIM) + Aero2 [OK]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ZOPO ZP780 (Dual SIM)
Zgodnie ze specyfikacją i testem, posiada Dual SIM i obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 850, 900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracować z Aero2.

Informacje dodatkowe:
Pamięć RAM: 1GB
Procesor (liczba rdzeni): MediaTek MT6582 1,3GHz (4)
Ekran (rozdzielczość): 5" (960x540)
System operacyjny: Android 4.2 Jelly Bean
Przy takich chińczykach warto sprawdzać, czy są dostępne na rynku w PL - wiele modeli obiecujących nigdy nie trafiło tutaj kanałami godnymi zaufania.
Marka ZOPO wchodzi na polski rynek.
Jest już otwarty sklep internetowy oficjalnego dystrybutora.
Tutaj http://www.etotalk.com/zopo-zp780_p5122.html
Wyjdzie taniej Big Grin z przesyłka dhl to ok 512pln vs 649+16/20 za dostawę
Pomijam kwestie gwarancji piszą (etotalk) ze 12 mcy.
從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
VAT 23% trzeba doliczyć ewentualny od celników. W innych sklepach chińskich też poszukać czy aliexpress warto bo w etotalk jest droga wysyłka.

Wysłane z mojego Lenovo A820 za pomocą Tapatalk 4
Witam,

Posiadam Zopo zp780 i potwierdzam aero2 dział bez problemu.
Jest też jeszcze inny sklep zopo, ale nie mają obecnie Zopo zp780.
chciałbym przestrzec przed kupowaniem w Etotalk.

Wprawdzie wysyłają towar przy zakupie, ale

1) za każdym razem czekacie długo na przesyłkę (kupowałem tam 2 razy)
2) w razie problemów mają Was kompletnie gdzieś

Wysłałem do nich 5 maili z zapytaniem czy Jiyau G3T obsługuje WCDMA900 (AERO2) - w każdym potwierdzili. Oczywiście telefon nie obsługuje tej częstotliwości... Grunt to sprzedać - przecież klient nie odeśle do Chin
W ostatniej paczce zapomnieli dołożyć mi baterii - przez rok zwodzili mnie, ze wysyłają, ale raz jedno chińskie święto, chiński nowy rok i coś tam jeszcze. Potem, że paczka wyszła, ale nie wiedza dlaczego jej niema. W końcu przestali odpowiadać.

Jak tylko będziesz miał jakąkolwiek reklamację - nie licz na nich. Polecam znaleźć kogoś innego.

Nie kupuj w EtoTalk! Sprawę wałkowałem z nimi przez rok wiec to nie jest przypadek - to świadome działanie.

Przestrzegam przed Etotalk!
Takie rzeczy kupuje się na allegro.

Sprawa jest taka, że wysyłają bezpośrednio z chin co możesz zrobić sam. Co lepsze, taki import (na Ciebie, przez kogoś) nie jest chyba uregulowany prawnie - z konsekwencjami.
Przekierowanie