Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF60 predkość połaczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

JEstem posiadaczem w/w routerka, jest wg mnie dobrze skonfigurowany itp problem polega na tym ze:
Predkosc mojego polaczeia jest tragiczna, na speedtescie pokazujni niby kolo 490kbs/down, a ok 50kbs/up (!!!!!!!) mam programik do mierzenia polaczenia i obserwuje to co sie dzieje (dumeter) to jest tragedia chwilowe wartosci polaczenia nie siegaja nawet 400 kb, jak sciagam to czasem po 15 kbs zeby strone otworzyć to tez musze troche się namęczyć...
Mam modem E173u2 - jak mi się uda połączyć z siecią za pomoca tego modemu to jest duzo lepiej(czasami po 10-15 min sie nie da polaczyc )
Może masz akurat szczyt komunikacyjny i dlatego ci muli

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Generalnie lepiej powinno być za pomocą MF60 - to urządzenie kat14, a E173 to jest kat8. Ale przy połączeniu z MF60 problemy mogą być np. z siecią WiFi i tym, że korzystają z tej samej częstotliwości (albo sieci) także inne urządzenia.
z tym ze problemy z siecia mam od miesiaca albo lepiej, eksperymentalnie podlaczylem e173 i wszystkie problemy znikły, teraz wrocilem do ustawien fabrycznych MF60 ale chyba bez efektu, zasieg bez problemu,
A to dziwne - w moich testach różnicy między E3131 i MF60 nie było, E173 zwykle chodził gorzej.
problem jest generalnie z moja okolica za duzo osob użytkujacych, o 3 bylo 512/300, w innej lokalizacji tez byly nie zle wyniki takze juz wiemy dlaczego, a co do rozncy miedzy modeme i routerkiem to nie wiem Tongue
Przekierowanie