Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Lenovo B8000H
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,

Bardzo proszę o pomoc w skonfigurowaniu mojego tableta Lenovo B8000H z kartą Aero2. Uprzedzam, że nie jestem zaawansowanym informatykiem i proszę o szczegółowe wskazówki. Próbowałam sama uruchomić Aero na podst. inf. Znalezionych w necie, ale efekt jest taki, że tablet "niby" pokazuje zasięg, ale nie działa. Może ktoś pomoże? Z góry dziękuję bardzo.
Było juz wiele razy poszukaj na tym forum, nie wiemy co zrobiłaś do tej pory wiec nie wiem co ci doradzić a ciężko pisać w kółko instrukcje dodaj apn zaznacz roaming. Sam ostatnio komuś pisałem chyba wyczerpująco (ale nie wiem czy to było tu czy na innym forum) popatrz na moje posty.
Znalazłem ten post szukaj ZTE Blade

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Uprzedzałam, że jestem nie zaawansowana. Co zrobiłam: wpisałam nazwę: aero2; APN - darmowy. inne inf.: SIM management: SIM Information - AERO 2 Sp.z /data connection - AERO 2 Sp. Z/ general settings - roaming. To wszystko co mamSad
Czy profil połączeniowy zaznaczyłaś jako aktywny? Punkcik po prawej stronie musi być wypełniony.
Rozumiem, że zgodę na roaming (i transmisji danych w roamingu) włączyłaś - bez tego nie zadziała.
Jeżeli będziesz w zasięgu sieci to powinno zadziałać.
Hurra, już działa chociaż nie wiem dlaczego. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
Przekierowanie